Reklam

Başiskele'de gençlere yatırım

Başiskele’de spora, sporcuya ve gençlere büyük önem veren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçede spora desteğini devam ettiriyor.

Başiskele'de gençlere yatırım
Editör: Mavi Kocaeli
09 Aralık 2020 - 12:46
Kocaeli’de ilçe belediyeleri arasında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nü ilk kuran vizyoner bakış açısıyla Başkan Özlü, her spor dalından gençlerle sık sık bir araya geliyor ve spor etkinliklerine hem öncülük ediyor, hem de fırsat buldukça etkinliklere katılıyor. Sporu ve sporcuyu önemseyen bakış açısıyla Başkan Özlü, kentteki spor yatırımlarına da destek veriyor. 
İlçenin güzide kulüplerinden Bahçecik Spor Kulübü için Başiskele Belediyesi tarafından geçen aylarda yapımına başlanan spor tesisindeki inşaat çalışmalarını Başkan M. Yasin Özlü yakından ve yerinde takip etmeye devam ediyor. İncelemeler sırasında çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Başkan Özlü, tesisle ilgili açıklamalarda bulundu.
Belediye Başkanı M.Yasin Özlü, “Başiskelemizin başarılı ve güzide kulüplerinden Bahçecik Spor Kulübümüzün tesislerini tamamen yeniliyoruz. Bahçecik gençliğine ve kulübümüze yaraşır bir tesis olması için çalışıyoruz. Şu anda Bahçecik Stadı’na soyunma odaları ve sosyal tesis inşaatımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki bahar aylarında inşaatın bitimiyle Bahçecik halkımıza, gençlerimize ve kulübümüze yepyeni ve modern bir tesis kazandırmış olacağız.” dedi.   

TOPLAMDA 300 METREKARE MODERN TESİS
Bahçecik Spor Kulübü’ne yakışır Bahçecik Stadı yanında 300 metrekare alan üzerinde inşaa edilen modern tesiste, başkan ve yönetim odası, eğitim salonu, 4 soyunma odası, revir, hakem odası, malzeme odası, çamaşır odası, duşlar ve WC’ler yer alacak.

BAŞKAN ÖZLÜ GENÇLERLE PENALTI YARIŞI YAPTI
Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Bahçecik Spor Kulübü’nün yeni tesisinde yürütülen çalışmaları inceledikten sonra, sahada futbol oynayan gençlerin yanına giderek, onlarla penaltı yarışı yaptı. Kaledeki kurtarışlarıyla ve penaltı atışlarındaki ustalığıyla yeşil sahalardaki hünerlerini de sergileyen Başkan Özlü, genç kardeşleriyle eğlenceli vakit geçirdi. 
Günün anısına gençlerle fotoğraf çektiren Belediye Başkanı Özlü, uzun süre gençlerle sohbet ederek kardeşlerinin istek, talep ve önerilerini de dinledi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum