Reklam

Başarılı öğrencilere bir ödülde Güler'den!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2020 yılı içerisinde düzenlediği kültür ve sanat yarışmalarında Türkiye genelinde dereceye giren gençlere ödüllerini verdi.

Başarılı öğrencilere bir ödülde Güler'den!
Editör: Mavi Kocaeli
08 Ocak 2021 - 10:51
Gençlik Merkezi Has Odada gerçekleşen ödül törenine Kaymakam Güler’in yanı sıra Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gençlik ve Spor  İl Müdürü İbrahim Aktürk,  Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Demirbaş, Gençlik Hizmetleri  İl Müdürü Mert Tepekıran, İlçe Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu ve İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan katıldı.

AHLAKLI, DONANIMLI GENÇLİK
Törende birinci olanlara  tablet bilgisayar,  plaket, ikinci olanlara  akıllı telefon ,  katılım belgesi,  üçüncü olanlara  akıllı saat ve başarı belgesi verildi. Şiir dalında iki Türkiye birincisi 14-17 yaş erkek kategorisi Ali Osman Güney, 18-25 kadın kategorisinde Rabia Nur Tonlak’a Dünya gönüllüler günü fotoğraf yarışması Türkiye ikincisi Volkan Karagüllüoğlu’na ve Üniversiteler arası münazara ligi Türkiye üçüncüsü olan  Muhammet Emrah Küçük ile  Erkan Yılmaz ‘a ödülleri Kaymakam Mustafa Güler ve diğer katılımcılar tarafından verildi.
Kaymakam Güler ödül töreninde başarı gösteren gençleri tebrik ederek Gebze Gençlik Merkezi faaliyetlerinin gençlere ciddi katkılar yaptığını ve güzel çalışmalar ortaya koyduğunu söyledi. İnançlı, ahlaklı donanımlı gençlerin yetişmesine de gayret gösteren Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan'a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.Tören hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum