Akbulut'tan duygusal veda!

Üç dönem kuralına takılan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, duygusal bir veda paylaşımında bulundu.

Akbulut'tan duygusal veda!
Editör: Mavi Kocaeli
14 Eylül 2020 - 10:08

Ömür KAVRAN-Görev yaptığı süre içerisinde Dilovası’nda başarılı çalışmalara imza atan Akbulut, ayrılışın veda anlamına geldiğini belirtti. Akbulut açıklamasında şunları söyledi:”Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar girdiğimiz genel-yerel seçimler ve referandumlardan teşkilatlarımızın fedakâr ve gayretkar çalışmaları ile alnımızın akıyla çıktık.

Dilovası siyasi tarihine yazılan iktidar partisi yerel seçimleri kazanamaz algısını 2014 ve 2019 yerel seçimlerini kazanarak bu algıyı yok ettik. Eksiklerimiz oldu mu? Tabi ki, olmuştur.
Fakat bulunduğumuz konumu ne nefsimiz için ne de çıkarlarımız için kullanmadık.


HELALLİK İSTEDİ
19 Eylül günü gerçekleştirilecek Ak Parti Dilovası Kongesinde Partimizin Üç Dönem  kriteri doğrultusunda aday olmayacağımı sizlerin huzurunda kamuoyuna açıklıyorum.
Görev aldığım günden bugüne kadar çalıştığım milletvekillerim, il başkanlarım, Büyükşehir Belediye Başkanlarım, il yöneticilerim, Belediye Başkanım, İlçe Yöneticilerim, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarım ve Yöneticileri, Mahalle Başkanlarım ve Yöneticileri, İstişare Kurulunda yer alan arkadaşlarım, Parti Büyüklerim, Delegelerim, Parti Üyelerimiz
haasılı AK Parti Davasına Gönül vermiş tüm kardeşlerim, abilerim, ablalarım..Eğer varsa benim hakkım sizlere helal olsun. Sizler de haklarınızı helal ediniz.


BU BİR VEDA DEĞİL
Bu bir veda değil. Biz makam ve mevkiden bağımsız olarak liderimiz Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde ve izinde çalışmaya devam edeceğiz. Şimdi bizlere düşen 19 Eylül'deki  kongremizin Dilovası Teşkilatımıza ve Partimize yakışır şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.
Yeni seçilecek İlçe Başkanı ve Yönetiminin çalışmalarına destek olmaktır. Kişiler geçici ‘davamız’ bakidir. Tekrar haklarınızı helal ediniz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR

  • 0 Yorum