AK Partili Köse'den CHP'li Hürriyet'e: Kiralık Vekil!

AK Parti Gebze siyasetinin sevilen isimlerinden Ahmet Köse, sosyal medyadan CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i hedef aldı.

AK Partili Köse'den CHP'li Hürriyet'e: Kiralık Vekil!
Editör: Mavi Kocaeli
10 Eylül 2021 - 12:14
AK Parti Gebze İstişare Kurulu üyesi Ahmet Köse, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in 2018 Genel seçimleri öncesi İYİ Parti’ye geçiş sürecine atıfta bulunarak, “Kiralık Vekil Kaplan!”dedi.  AK Partili Köse, geçtiğimiz gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Çocuk Evi açılışı için Başkan Hürriyet’i eleştirdi. Açılışın çok fazla abartıldığına dikkati çekerek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin musluk açılışını hatırlatan Köse, eleştirilerini şu şekilde sıraladı: “
KİRALIK VEKİL KAPLAN  KENDİ KAFESİNDEN ÇIKINCA!!!
İzmit’in kiralık vekil unvanlı(İyi Partiye gönderilip tekrar geri dönüşüm yapan)  derin-gri yapı destekli,  izmitte milli görünüp hemşericilik,  adamcılık, 
karar  verici olabilmek, öç almak ve kaybettirerek kazanmak  arzusunda olan mihrakların(onlar kendilerini biliyor lakin biz de tek tek isim isim biliyoruz) desteğini alarak belediye başkanı olduğunu düşündüğüm Hürriyet hanım Genel Başkanı ile birlikte açılış yaptı(!). Bana göre basit ve ufak bir açılış lakin musluk takmayı bile açılış olarak gören bir yapının açılıştan önce anons aracı gezdirdiğini görünce aklıma tavuğun bir yumurta yapıp yedi mahalleye duyurması geldi. Galip Ataman hocanın da yazdığı gibi Kılıçdaroğlu’nun açılışını yaptığı binanın kreş mi yoksa anaokulu mu olduğunu bilmediğini ve İzmitlilerin ücretsiz sandığı ancak aylık bin lira ücret karşılığında millete hizmet diye yutturulması da ayrıca tam bir komedi ikilemesi.
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • N. Birisi
  2 hafta önce
  Çok yerinde paylaşım olmuş. Sorular yerinde ama kiralık vekilden bu sorulara cevap vermesini beklemek boşa olur ki cevap veremez zaten.
 • gerek yok
  2 hafta önce
  bir zamanların refahlısı şimdi akepeli olmuş başkalarına kiralık diyor ey allahım ne günlere kaldık