Reklam

AK Parti Kocaeli'de danışma meclisleri başlıyor

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, yoğun ve coşkulu geçen il danışma meclisinin ardından ilçe danışma meclislerinin de startını veriyor.

AK Parti Kocaeli'de danışma meclisleri başlıyor
Editör: Mavi Kocaeli
21 Ekim 2021 - 11:40
AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı 107.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’ni Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un katılımıyla 27 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirdi. Yoğun katılım ve coşkulu geçen danışma toplantısının ardından ara vermeyen, bir yandan her hafta ilçelerde mahalle başkanları toplantısı ile bütün il yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla eş zamanlı mahalle yönetim kurulu toplantılarını gerçekleştiren İl Teşkilatı, yarından itibaren genişletilmiş ilçe danışma meclisi toplantılarına da başlıyor.
ÇAYIROVA İLE BAŞLIYOR
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yarın (22 Ekim Cuma) Çayırova ile başlayacak danışma meclislerinin 3 Aralık Cuma günü Karamürsel’de tamamlanacağını açıkladı. Ellibeş, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın, ilçe başkanlarımız, ilçe belediye başkanlarımız, kadın ve gençlik kolları başkanlarımız ile meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz mahalle başkanları toplantılarımız ve her hafta bir ilçemizde devam eden eş zamanlı mahalle yönetim kurulu toplantılarımız çok verimli geçiyor. Bunun yanında milletvekillerimizle birlikte sürekli sahada esnafımızın, vatandaşımızın yanındayız. Şimdi genişletilmiş ilçe danışma meclislerimizle teşkilatımızın tamamına ulaşmak ve gelişmeleri yerinde birlikte değerlendirmek istiyoruz. Tüm teşkilatımızla birlikte milletimize hizmet için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
AK PARTİ KOCAELİ
İLÇE DANIŞMA MECLİSİ PROGRAMI
22 Ekim Cuma/ÇAYIROVA
30 Ekim Cumartesi/DİLOVASI
5 Kasım Cuma/GÖLCÜK
12 Kasım Cuma/KÖRFEZ
13 Kasım Cumartesi/DERİNCE
14 Kasım Pazar/KANDIRA
19 Kasım Cuma/İZMİT
20 Kasım Cumartesi/GEBZE
26 Kasım Cuma/KARTEPE
27 Kasım Cumartesi/BAŞİSKELE
30 Kasım Salı/DARICA
3 Aralık Cuma/KARAMÜRSEL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum