AK Parti Gebze, Gençlik kollarıyla sahada

AK Parti Gebze, Gençlik kollarıyla sahada
Editör: Mavi Kocaeli
31 Ağustos 2020 - 19:23

2 ay boyunca hergün kent meydanı ve Gebze'nin çeşitli noktaalrında stant açan AK Parti Gençlik Kolları Yönetimi, verdikleri emeğin karşılığını 2 bin 500 üye yaparak aldı. Gençlerin çalışmalarını destekleyen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ise sık sık üye stantlarını ziyaret etti. 


2 BİN 500 ÜYE

Göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalarla göz dolduran Ak Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, aralıksız olarak üye çalışmalarını sürdürüyor. Üye çalışmasına önem verdiğini söyleyen Yılmaz, "göreve geldiğimiz günden itibaren ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım gece gündüz demeden partimizin çıtasını yükseltmek için emek harcadık ve harcamaya da devam ediyoruz. Gençlere yönelik sosyal faaliyetler yürütürken partimizin üye sayısına katkı sunmak adına ciddi çalışmalara imza attık. Son iki ayda yaklaşık 2 bin 500 üye yaparak önemli bir işe imza attık. 2 ay boyunca gece gündüz, cumartesi pazar demeden stand başında bekleyen partili kardeşlerime teşekkürü borç biliyorum. Çalışmalarımız aynı hızda devam edecek" dedi.

BÜYÜKGÖZ'E TEŞEKKÜR ETTİ

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Yılmaz, "yaptığımız her çalışmada bizleri yanlız bırakmayan belediye başkanımız Zinnur Büyükgöz'e manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum