Reklam

AK Parti Dilovası ilçe yönetimi belli oldu

AK Parti Dilovası ilçe yönetimi yeni bakanı İlhan Yıldırım oldu.

AK Parti Dilovası ilçe yönetimi belli oldu
Editör: Mavi Kocaeli
19 Eylül 2020 - 12:53

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı’nın kongresi gerçekleştirildi. Dilovası Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede İlhan Yıldırım yeni başkan oldu. 

Kongrede ilk olarak divan başkanı Halit Çokan olurken divan üyeleri Ahmet Sönmez, Mahmut Kocabay, Ören Oğuz ve Asuman Akaray seçildi. Divan seçiminin ardından saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Ardından ilk olarak görevi devreden Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut konuşma yaparak, “Kongremiz hayırlara vesile olmasını diliyorum. Çok da konuşacak bir şey yok. Aliye İzzetbegoviç’in bir sözü var ya Ve her şey bittiğinde hatırlayacağımız şey düşmanlarımızın ne söylediği değil dostlarımızın sessizliği olacaktır.

 HELAL ETTİ

Bu teşkilatlar her girdiğimiz seçimde yüzümüzün akıyla çıktım. Bu teşkilatların yüzünü yere eğdirmedim. Makamlar gelip geçici. Hiçbir zaman helal haramı gözettim. Bundan sonra da dikkat edeceğiz. Hakkımı helal ettim. Bu davada durmak yok yola devam diyoruz. İlhan Yıldırım’dan almıştım yine İlhan Yıldırım’a veriyorum bu görevi” dedi. Akbulut’un ardından Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir konuşarak, “Bu dava inanmışların davasıdır. Biz bu davada hakka hizmeti, halka hizmet olarak gördük. Yola çıktığımız ilk günden bu yana bu düsturla hareket ettik.

BAŞARMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ülkemizin bekası için, en stratejik olaylara karşı koyan bir liderin dava arkadaşlarıyız. Bu davaya ihanet etmeye çalışanlara prim vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz. Önceki dönem ilçe başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bu davaya inananların neler yapacağını hesaba katmadı kimse ve bu davayı bu bayrağı en ileriye taşımaya devam edeceğiz. Çok kısa sürede birçok projeyi hayata geçireceğiz. Bundan sonra biz biriz, beraberiz ve kardeşiz. Nifak tohumu ekmeye çalışanlara fırsat vermeyelim. Allah’ın izniyle beraber başardık, başarmaya da devam edeceğiz” dedi.

32 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK

Hamza Şayir’in ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın konuşarak, “Dilovası’nda toplam 32 projeyi hayata geçirdik. Diliskelesi’ndeki sahil düzenlemesini devam ediyor. Kömürcüler tüm Dilovası rahatsız. Eli kulağında çevre ve sanayi bakanı ile bir toplantı daha yağacağız. Çözüm sürecine yaklaştık. Her geçen gün daha güzel hizmetler yapılacak. bu hizmetlerin arkasında güçlü lider ve güçlü teşkilatlar var. Bu davanın bayrağı yere düşmeyecek” dedi.

 

 

2051a6d4-988d-4ec5-8041-2fe25b92dac1.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum