AK Parti'den İYİ Partiye transfer

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı'na aday olan İzmit'in tanınmış ve aktif iş kadınlarından İlknur Çeliker İYİ Parti'ye katıldı.

AK Parti'den İYİ Partiye transfer
Editör: Mavi Kocaeli
08 Ekim 2020 - 10:01

2010-2013 yılları arasında AK Parti İlçe Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığı yapan, 2018 yılındaki Genel seçimde AK Parti milletvekili aday adayı olan ve bu yıl Mayıs ayında AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı'na aday olan İzmit'in tanınmış ve aktif iş kadınlarından İlknur Çeliker İYİ Parti'ye katıldı.

KATKI SAĞLAYACAĞIMA İNANIYORUM
İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile ilçe binasında biraraya gelen İlknur Çeliker "İYİ Parti'ye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu, aktif çalışarak bir çok projeyle İYİ Parti'ye katkı saylayacağına inandığını" dile getirdi. İlknur Çeliker'in yanı sıra Emine Karabudak, Pelin Erkal, Bircan Kurucu ve EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin aktif üyelerinden Tekin Aydın'da İYİ Parti saflarına katıldı.

GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ
Yeni üyeleri İlçe yöneticileriyle tanıştırıp rozetlerini takan Başkan Pelin Coştur Filiz, yaptığı konuşmada "Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla daha da güçlendik. Birlikte çok güzel işler başaracağız. İYİ'lik hareketini İzmit'in her yanına taşıyacağız. İktidar yolunda aktif kadınlar kadar EYT mağdurları da bizim için son derece önemli. Yeni üyelerimizin aramıza katılmasındaki emeklerinden dolayı İlçe yöneticilerimiz Nihal Kupşi, Tevfik Çetinkaya ve tüm İzmit İYİ ailesine teşekkür ediyorum" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum