Ağrı heyeti İYİ Parti'de!

Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanı  Ömer Yıldırım beraberinde ki heyet ile birlikte İYİ Parti İl Başkan Şanbaz Yıldız  ve yönetim kurulunu makamında ziyaret etti.                                   

Ağrı heyeti İYİ Parti'de!
Editör: Mavi Kocaeli
03 Kasım 2020 - 17:40
Federasyon Başkanı Ömer Yıldırım ve başkanlar heyetini ağırlayan il Başkanı Yıldız ve yönetimi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Yıldız, “Kocaeli’de faaliyet gösteren Sivil toplum kuruluşu olarak ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kocaeli de yaşayan Ağrı Şehrinin onurlu ve dürüst insanları. Ülkemize ve Kocaeli ilimize her daim Siyasal, sosyal, kültürel ve ekonomik katkı sağlayan insanlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kocaeli Ağrı Dernekleri başkanı Ömer Yıldırım’ı ve başkanlar heyetini yakından takip ediyor, yaptığı sosyal projelerin örnek teşkil ettiğini düşünüyoruz.”dedi.          

KOCAELİ BİLİNCİ ÖNEMLİ
Federasyon Başkanı Ömer Yıldırım ise, “Bizler Federasyon olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Her siyasi partiye gidip ziyarette bulunacağız. Bu vesileyle partinizi önemsiyoruz. Özellikle Genel başkanınız Sayın Meral Akşener hanımefendi duruşuyla bizler tarafından önemsediğimiz bir liderdir. Federasyonumuzda kadına önem verdiğimizden, partinizde de bayan bir lider olması bizler için önemlidir. Hepimiz etle tırnak olmuşuz. Bu ülke hepimizindir. Kocaeli’de yaşayan Ağrılı hemşerilerimiz vatanına, milletine bağlı, son derece toplumla olan entegrasyonu güçlü eğitim ve liyakat sahibidirler. Kimse bizleri görmezden gelmemeli. Bizler doğduğumuz kente minnettar olmakla beraber, doyduğumuz kentinde hizmetkarıyız. Kocaeli bilinci  bizler için önemlidir ve önemsiyoruz.”dedi. 

ZİYARETTE YER ALAN HEYET
Yıldırım’ın beraberindeki Başkanlar heyeti tek tek söz alarak kendilerini ifade ettiler. Federasyon ziyaretinde eşlik eden Dernekler heyeti; İzmit Ağrı dernek Başkan vekili ve aynı zamanda kurucular kurulu Birol Yılmaz, Kocaeli Körfez Ağrılılar Derneği başkanı Nurettin Kaplan, Hereke kışla düzü Ağrılılar Derneğin başkanı Selahattin Dolay, Dilovası Ağrılılar il Derneği başkanı aynı zamanda kurucular kurulu Nihat Aba, Dilovası Ağrılılar Derneği Başkan vekili ve aynı zamanda federasyonun kurucular kurulu üyesi Yusuf Toltar, Dilovası Ağrı Eleşkirtler Derneği Başkan vekili aynı zamanda Dilovası belediye Spor kulüp başkanı Recep Laç, Dilovası Ağrı merkez Yorgunsöğüt köyü Derneği başkanı Hüseyin Dursun, Darıca Ağrı yukarı toklu köyü Derneği başkanı aynı zamanda kurucular kurulu üyesi Telat Aydemir, Darıca Ağrı Boztoprak köyü Derneği başkanı Fettah Akagündüz, Çayırova Ağrılılar Derneği Başkanı Vezir Yıldız eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum