Ağıralioğlu; "Devlet nasıl yönetilir göstereceğiz"

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın gerçekleştirdiği basın açıklamasına katılıp ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu; “İktidara gelip devlet nasıl yönetilir göstereceğiz” dedi

Ağıralioğlu; "Devlet nasıl yönetilir göstereceğiz"
Editör: Mavi Kocaeli
04 Ocak 2022 - 12:32
İYİ Parti İl Başkanlık Binası’nda ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu; “Muhalefetin erken seçim istemesi biz iktidara hazırız demek. Bu şu anlama gelir; “Memleket yönetilemiyor ben bu emaneti taşımaya hazırım” demek. Erken seçimi laf olsun diye istemiyoruz. Kavga daveti değil, rekabet davetidir. Ama erken seçim görüyor muyuz? Tayyip Bey'in konuşmalarına bakınca bu seçim hazırlıklarıdır. Memleketi vaat ettiğiniz zenginliğe ulaştıramadıysanız ne veriyim abime devrine girmiştir.

İYİ PARTİ İKTİDARA YÜRÜYOR
Tayyip Bey bu ara sağır iktidarda ama duyacak. Biz duymaz kulakları duyar hale getirdik. Görmez gözleri görür hale getirdik. İYİ Parti siyasete kalite getirmiştir. İYİ Parti, Tayyip Bey'in dükkânının yanına dükkan açtı. Memnun olmayanlar bize geliyor. İYİ Parti iktidara yürüyor. Önümüzdeki seçim ne zaman olur bilmiyoruz Haziran'da olabilir gibi duruyor.


“HÜKÜMETTEN MİLLETİ KURTARACAĞIZ”
Biz yönetim mahirefetini kaybedip milletini soyduran hükümetten milleti kurtaracağız. Memleketini bu kadar ucuzlatan irade kaybeder. Biz yüzde 50'ye 50 katmak istiyoruz. Arkadaşlarımızla mücadele ettiğimiz şey bir milletin ayağa kalkışını temsil etmektir. Yapamadıklarını yapacağız. Doğru olan şeyleri devam ettireceğiz. Yanlış şeyleri asla yapmayacağız. Memleketi taşıyamadıklarını görüyoruz ve ellerinde alacağız.

“ADAYIMIZI AÇIKLAYACAĞIZ”
Seçim takvimi açıklandığı gün adayımızı açıklayacağız. Biraz daha yönetemez hale gelirlerse boş koltuğa bile mağlup olacaklar.  Bütün bir milleti kendi ailesi sayacak, kimseyi kırmayacak, sabah akşam televizyonlarda konuşmayacak bir cumhurbaşkanlığı idaresi oluşturup devlet nasıl yönetilir göstereceğiz. Adaletli devlet bağıran değil vatandaşına hakkını veren devlettir.

“ YOL HARİTAMIZ ORTAYA ÇIKTI”
Eskiden medeniyet kurmuştuk demekle büyük devlet olunmuyor. Konuşan devletten sıkıldı millet. Artık icraat yapan br devlet görecekler. Tayyip Bey, 20 yılda ne yapılmaz onu gösterdi bize. Yol haritamız ortaya çıktı. Mevcut iktidarın yaptıklarının tersini yapacağız. Biz gidersek yıkılırsınız demeyi sevmeyiz. Sizi gidince memleket kurtulacak. Büyüyen şey, şatafat değil devletin merhameti olacak. Makam odaları, arabaları büyümeyecek” dedi.


 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HAYDAR HAYDAR
  2 hafta önce
  ULAN FETOCULAR SİZ İLKTİDARA GELDİGİNİZDE İLK YAPACAGINIZ İŞ MİLLETE 1 MİLLETE KÜFÜRETMEK 2 TÖRÖRÜSLERLE SAVAŞA SON
 • HAYDAR HAYDAR
  2 hafta önce
  ULAN FETOCULAR SİZ İLKTİDARA GELDİGİNİZDE İLK YAPACAGINIZ İŞ MİLLETE 1 MİLLETE KÜFÜRETMEK 2 TÖRÖRÜSLERLE SAVAŞA SON