Reklam

Adı Kapalı Pazar kendisi değil!

Gebze’de dün kısa süreli etkili olan sağanak yağmur ve dolu yağışı sonrası CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, su baskını yaşanan Gebze Adem Yavuz Kapalı pazarına gitti.

Adı Kapalı Pazar kendisi değil!
Editör: Mavi Kocaeli
30 Eylül 2020 - 13:17

Ömür KAVRAN-Gebze’de dün kısa süreli etkili olan sağanak yağmur ve dolu yağışı sonrası CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, su baskını yaşanan Gebze Adem Yavuz Kapalı pazarına gitti. Orhan, gördüğü manzarayı video çekimi yaparak neye uğradığını şaşırdı. Logarların taşması sonucu esnafın ve alışverişe gelen vatandaşların mağdur olduğunu ifade eden Orhan, Gebze Belediyesini bu durumdan sorumlu tuttu.

HER YER LAĞIM PİSLİĞİ
Esnafın ve vatandaşların sesi olan Orhan, yaşanan manzarayla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Adem Yavuz Kapalı pazarına geldik..Sayın Gebze Belediye başkanımızın bize yaptığı Kapalı pazarın durumu. Her yer lağım pisliği bütün esnaf ve vatandaşlar mağdur. Bu görülen su yağmur suyu değil, logar pisliği. Gebze Belediyesinin esnafa yaptığı pazarların durumu. Pazarların isimleri Kapalı Pazar ama kendileri kapalı mı belli değil. İsimleri Kapalı Pazar ama görünürde kapalı Pazar. Sadece çatıları kapalı. Bunu yapan Belediye Başkanına sonsuz teşekkür ediyoruz. Esnafın hali ortada. Kokudan pazarda durulmuyor.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum