Reklam

Acılı baba: Tahir başkandan allah razı olsun

Geçtiğimiz yıl aralık ayında İzmit Kozluk Mahallesi Aynalı Kavak Sokak’ta 3 katlı binada meydana gelen yangında 4 yaşındaki Çağatay Al hayatını kaybetmişti. 

Acılı baba: Tahir başkandan allah razı olsun
Editör: Mavi Kocaeli
28 Ocak 2021 - 09:38 - Güncelleme: 28 Ocak 2021 - 10:05
Geçtiğimiz yıl aralık ayında İzmit Kozluk Mahallesi Aynalı Kavak Sokak’ta 3 katlı binada meydana gelen yangında 5 kişiyi mahsur kalmıştı. İtfaiye Ekipler eve girerek mahsur kalan 5 kişiyi dışarı çıkarttı. İtfaiye ekiplerince söndürülen yangında yaralanan 17 yaşındaki Zafer Al ve 4 yaşındaki Çağatay Al, sağlık ekiplerine teslim edildi. Hastanede tedavi altına alınan 4 yaşındaki Çağatay Al, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Abi Zafer Al ise İstanbul Kartal’da buluna bir hastaneye yoğun bakımda.

FATMA HANIM TELEFONLA BİLE ARAMADI

Yangından sonra yetkililerden yardım isteyen baba Orhan Al Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederek yangından sonra her türlü desteği sağladıklarını Tahir Büyükakın'ın kendisini arayarak baş sağlığı dilediğini ve kendisini işe yerleştireceğini dile getirdi. Öte yandan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in kendisini aramadığını ifade eden Baba Orhan Al, Fatma Kaplan Hürriyet’e de sitemde bulundu. İzmit belediyesinden ekiplerin geldiğini söyleyen Al, “İzmit Belediyesi geldi baktı. Resim çektiler gittiler sonra bir iletişim olmadı. Fatma Hanım bana telefon bile açmadı. 1 tane buz dolabı bir tane de çamaşır makinası gönderdi onlar da ikinci el” dedi

İŞTE O VİDEO

YORUMLAR

  • 0 Yorum