289 bin talep yerine getirildi

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs, Türkiye'de görülmeye başlamasının ardından tüm illerde Sosyal Vefa Destek Grupları kurulmaya başlandı.

289 bin talep yerine getirildi
Editör: Mavi Kocaeli
24 Ağustos 2020 - 12:49

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs, Türkiye'de görülmeye başlamasının ardından tüm illerde Sosyal Vefa Destek Grupları kurulmaya başlandı. Kocaeli'de de Kocaeli Valiliği koordinasyonunda Kaymakamların başkanlığında kurulan Sosyal Vefa Destek Grupları 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veriyor. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz sosyal medya hesabından Kocaeli'de  65 yaş ve üstü vatandaşlara hizmet veren Sosyal Vefa Destek Grupları'nın bugüne kadar vatandaşlardan gelen kaç talebi yerine getirdiğini açıkladı.

 

289 BİN TALEP

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Twitter'dan çalışmaları hakkında bilgi paylaşımı yaptı. Vali Yavuz yaptığı paylaşımda, Kıymetli Kocaelili Kardeşlerim, Valiliğimizin koordinasyonunda Kaymakamlarımızın Başkanlığında kurulan Sosyal Vefa Destek Grupları bugün itibariyle toplam 289.071 talebi yerine getirmiştir. Başta kaymakamlarımıza ve görev alan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum