Reklam

23 Nisan doğumlu 307 çocuğa doğum günü sürprizi!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan çocuklarımızdan  doğum günü 23 Nisan’a denk gelen 307 çocuk Vali Seddar Yavuz tarafından unutulmadı.

23 Nisan doğumlu 307 çocuğa doğum günü sürprizi!
Editör: Mavi Kocaeli
24 Nisan 2021 - 11:06
Vali Yavuz’un talimatları ile belirlenen ve doğum tarihleri 23 Nisan olan, başta öksüz ve yetimler olmak üzere 307 çocuğumuza, Vali Seddar Yavuz, ilçe kaymakamları, kurum müdürleri ve Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.Yavuz çifti doğum gününü kutlamak için gittikleri küçük Habibe’nin  pastasındaki mumları beraber üfleyereksağlıklı bir ömür temennisinde bulundular ve çeşitli hediyeler verdiler.
Doğum gününü hatırlayarak ziyaret eden Vali ve eşine teşekkür eden Habibe Aydın’ın, mutluluğu yüzüne yansıdı ve ziyarette duygulu anlar yaşadı. Vali Yavuz ayrıca, Gölcük ilçede ikamet eden Halıdere Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Efe Sarıuvanlar’ı  ise görüntülü arayarak doğum gününü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Daha güzel günlerde, sağlıkla ve kucaklaşarak bir araya gelme temennisinde bulunan Vali Yavuz, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum