TED Kocaeli Koleji bir alkışı daha hak etti

Koronavirüs salgını (COVID-19) nedeni ile örgün eğitim kurumlarının kapanmasına rağmen uzaktan eğitim yoluyla eğitim programlarına devam eden TED Kocaeli Koleji Özel İlkokulu başarılı çalışmalarıyla tüm Kocaeli’de alkış toplamaya devam ediyor

Türkiye, 184 ülkede 1,5 milyarın üzerinde öğrencinin yüz yüze eğitimden mahrum kalmasına yol açan koronavirüs salgını nedeniyle milyonlarca öğrenciye ulusal çapta uzaktan eğitim başlatan Çin’den sonraki ikinci ülke olmuştu. Uzaktan eğitim çalışmaları ile ilimizde adından söz ettiren ilk kurum ise TED Kocaeli Koleji oldu. Yetiştirdiği başarılı öğrenciler ile Türkiye’nin aydınlık geleceğine ışık tutan TED Kocaeli Koleji, eğitim öğretime ara verilmesine rağmen yıllık eğitim planına aksatmadan devam ediyor.

TED KOCAELİ KOLEJİ İLKOKULU’NDA CANLI DERSLERLE UZAKTAN EĞİTİM

Bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyacağı tüm uzaktan eğitim ihtiyaçlarına yönelik dersler ile öğrencilerini geleceğe hazırlayan TED Kocaeli Koleji Özel İlkokulu çalışma disiplini ile de velilerin teşekkür ve alkışlarını fazlasıyla hak ediyor. Uzaktan Eğitim çalışmaları kapsamında TED Genel Merkezi çalışmaları ve TED Kocaeli Koleji İlkokulu öğretmenlerince hazırlanan ders içerikleri öğrencilerle paylaşılmakta ve uygulanmaktadır. Ayrıca, canlı dersler kapsamında; etkinlikler, Power Point sunumlar, ders içinde kullanılan konu destekleyici videolar, çalışma kağıtları, ders kitapları, dikte çalışmaları, okuma ve dinleme etkinlikleri ve okuma anlama çalışmaları yapılmaktadır.

YENİ ÖĞRETMEN ALIMLARI

Yaşanan salgından ötürü ortaya konulan genel ekonomik tedbirlerin başında gelen Kısa Çalışma Ödeneğine de akademik personeli için başvurmayan TED Kocaeli Koleji Özel İlkokulu, okul çatısı altında eğitime ara verilmesine rağmen her geçen gün kadrosuna güç katmaya devam ediyor. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında okul yönetimi hiçbir mali kısıtlamaya gitmeyerek yeni öğretmen alımlarını da başarı ile tamamladı. TED Kocaeli Koleji Özel İlkokulu’nun birbirinden özel eğitim programları hakkında bilgi almak için tedkocaeli.k12.tr web sitesini ziyaret edebilir ya da 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için kayıt yaptırmak üzere 0262 281 41 41 numaralı telefonu tuşlayabilir veya info@tedkocaeli.k12.tr adresine mail atabilirsiniz. Ayrıca, muhasebe@tedkocaeli.k12.tr adresinden eğitim ücretleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Prof. Dr. Tevfik Özlü’den vatandaşlara alışveriş uyarısı

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
163.942

VAKA

127.973

İYİLEŞME

4.540

ÖLÜM

35.969

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
6.172.448

VAKA

2.642.873

İYİLEŞME

372.136

ÖLÜM

3.529.575

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Mavi Kocaeli Gazetesi Haber – Son Dakika Haberler'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Mavi Kocaeli Gazetesi Haber – Son Dakika Haberler'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470