Sevda Erginci'nin sevgilisi Yılmaz Kunt'un bir kadına attığı mesajlar ifşa oldu

Bir süredir oyuncu Sevda Erginci ile birlikte olan Yılmaz Kunt'un avukat Seray Öztürk'e attığı mesajlar ifşa oldu. Mesajları sosyal medya hesabından yayınlayan Seray Öztürk, Yılmaz Kunt'a "Evlilik yolundayken benimle buluşmaya çalışıyorsun" dedi.

Sevda Erginci'nin sevgilisi Yılmaz Kunt'un bir kadına attığı mesajlar ifşa oldu
Editör: Mavi Kocaeli
27 Temmuz 2021 - 23:51

Bir süredir oyuncu Sevda Erginci ile birlikte olan Yılmaz Kunt, Avukat Seray Öztürk’e attığı mesajların ifşa olması ile gündeme geldi.

Avukat Seray Öztürk, oyuncu Yılmaz Kunt’la olan mesajlarını Instagram hesabından yayınladı. Mesajlarda Yılmaz Kunt’un Seray Öztürk’le buluşmak için mesajlar attığı görüldü.

ÇİFTE GÖNDERME

Bir süredir Bodrum’da tatilde olan çifte gönderme yaparak Kunt’un kendisine attığı fotoğraf ve videoları da paylaşan Öztürk, “İyi tatiller” yazdı.

“EVLİLİK YOLUNDAYKEN BENİMLE KONUŞMAN KADINA YÖNELİK BAŞKA ŞİDDET”

Son olarak Kunt ile Erginci’nin çıkan evlilik haberini de yayınlayan Seray Öztürk, magazin sitelerini etiketleyerek, “Evlilik yolundayken sürekli benimle buluşmaya çalışman gerçekten kadına karşı başka bir şiddet! Gerçekten yaptığına ne denir?” diye yazdı.

Öztürk, “Yılmaz Kunt sen kim oluyorsun da başkasıyla nişanlı olduğun halde beni de idare etmeye kalkıyorsun” mesajını da paylaştı.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN SİLDİLER

Paylaşımların ardından Sevda Erginci ve Yılmaz Kunt, sosyal medya hesaplarından birbirlerini sildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları