Reklam

"Sessiz Çığlık Masası" İzmit'in nabzını ölçtü

Yeşil Kasaba Yapım Müzik Prodüksiyon Belsa Plaza mevkiinde düzenlediği 3 günlük anket projesi ile her yaştan insanımızın müzik ve sanat ile ilgili fikirlerini alarak nabız yokladı.

 "Sessiz Çığlık Masası" İzmit'in nabzını ölçtü
Editör: Mavi Kocaeli
21 Eylül 2021 - 12:26
Yeşil Kasaba Yapım Müzik Prodüksiyon Belsa Plaza mevkiinde düzenlediği 3 günlük anket projesi ile her yaştan insanımızın müzik ve sanat ile ilgili fikirlerini alarak nabız yokladı.
Amacı müzik ve sanat ile ilgili halkın en çok ne istediğini öğrenmek olan Yeşil Kasaba kimseyi rahatsız etmeden büyük bir saygı ile gerçekleştirdikleri anket projesi ile çok güzel veriler elde ettiklerini belirterek çok keyif aldığını da dile getirdi.
YEŞİL KASABA KİMDİR?
Yeşil Kasaba iki kişiden oluşan sanatçıların temsili ismidir. 9 yıl önce Aydın’da Yeşil Adam (M. Selçuk KATIOĞLU) ve Mor Narpın (Pınar TAŞDÖNER) tarafından kurulan Yeşil Kasaba, 58 ilde Halk konserleri verdi ve farklı birçok projeye imza atarak müzik severlerle buluştu. Bu projelerle kitlenin beğenisini kazandı. Yeşil Kasaba, şarkılarını (Yağmur Yağmur, Eğreti) kliplendirip, 2020 yılında sevenleriyle buluşturdu. Sanatçılarımız projeleriyle insana ve halka seslenerek, farkındalık yaratıp bunları da kurum ve özel aktiviteler aracılığıyla destekleyip Yeşil Kasaba ismini tüm dünyaya duyurmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etme amacındadır.
 Yeşil Kasaba 7 dilde, 7 tarzda söylediği şarkılar ile dikkatleri çekerek sanat yolculuklarında, birçok sosyal sorumluluk projesinde bulunup ‘’ Yağmur Yağmur ‘’ adlı single çalışmalarının tüm gelirini
"kimsesiz , otizmli ve spastik çocuklara" armağan etti. Bu hareketi ile ulusal basının ve halkın takdirini kazandı. Sanatçılarımız 22.10.2020 tarihinde İzmit/Kocaeli’ de Yeşil Kasaba Yapım Müzik Prodüksiyon Organizasyon Tic. Ltd. Şti.’ni kurup yeni ve genç yeteneklere yol gösterip ışık tutmak amacını benimsedi. Aynı zamanda kompleks bir yapılanmada olan Yeşil Kasaba Şirketi, İzmit ve İstanbul bölgelerinde çok yakında çekilecek olan "Dizi/Film" projesine ve yeni single projesine start vermiştir.
Sanatçılarımız Yan İstanbul adlı single çalışması ile İstanbul’un tarihi dokusu, zengin kültürü ve toplumsal yapısını göz önünde bulundurarak; sanatsal ve kültürel anlamda ülkemizin nabzını tuttu.Yeşil Kasaba Yan İstanbul'u 12.08.2021 tarihinde yayınladı

YORUMLAR

  • 0 Yorum