Saadet Gebze'de Kongre heyecanı

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığında mevcut başkan ve kongre adayı Mustafa Türel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Saadet Gebze'de Kongre heyecanı
Editör: Mavi Kocaeli
22 Ekim 2021 - 12:52
Pazar günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun da katılacağı ilçe kongresini gerçekleştirecek olan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığında mevcut başkan ve kongre adayı Mustafa Türel basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Toplantıda konuşan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, öncelikle dünya gazeteciler gününü kutladı. Başkan Türel, "Pazar ilçe kongremiz var. Basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya gelelim dedik. Pazar günü gerçekleşecek olan kongremizde genel başkanımızı konuk edeceğiz. İnşallah güzel bir kongre olacak" dedi.
KONGRE HEYACANI PAZAR GÜNÜ
Kongreye herkesi davet ettiklerini kaydeden Başkan Türel, "Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde Pazar günü saat 14.00'te kongremiz başlayacak. Pandemide zorluklar yaşadık. Umut ediyorum ki bu zorluklar sona erecek. Kongre sonrasında saha çalışmalarımıza başlıyoruz. Tek adaylı kongrede adayım, yönetimde bazı değişiklikler olacak. Hızlı şekilde zaman kaybetmeden kolları sıvayacağız" şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum