Özhan Kurt eski görevine döndü!

Eski il başkanı Aydın Ünlü, yeni il başkanı Yunus Emre Kurt’un abisi Özhan Kurt’u görevden almıştı. Özhan Kurt eski görevine döndü

 Özhan Kurt eski görevine döndü!
Editör: Mavi Kocaeli
15 Eylül 2021 - 12:25
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili avukat Özhan Kurt, geçen yıl eski il başkanı Aydın Ünlü tarafından görevinden bu görevinden alınmış, bir süre sonra da Derince Belediyesine meclis üyeliğinden istifa ettiğine dair il yönetimi tarafından dilekçe sunulmuştu.

İHRAÇ EDİLMİŞTİ
Aynı zamanda MHP’nin yeni il başkanı avukat Yunus Emre Kurt’un abisi olan avukat Özhan Kurt, mahkeme yoluyla meclis üyeliğine geri döndü. MHP Merkez Disiplin Kurulu da, Kocaeli İl Disiplin Kurulunun verdiği ihraç kararını iptal etti. Sonrasında da Aydın Ünlü genel merkez tarafından görevden alındı.

ERTAM PEKER'İ GÖREVDEN ALDI
Dönemin ülkü ocakları il başkanı Yunus Emre Kurt, MHP İl Başkanlığına atanınca, eski düzene geri dönüldü. İl Başkanı Kurt, Körfez meclis üyesi Ertam Peker’i bu görevden aldı, abisi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Özhan Kurt’u yeniden Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekilliği görevine getirdi.

YENİDEN GRUP BAŞKAN VEKİLİ
Yarın gerçekleştirilecek Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisine Özhan Kurt, yeniden MHP Grup Başkan Vekili olarak katılacak. Ertam Peker ise sadece Büyükşehir Meclis üyesi olarak çalışmalarına devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum