Özcan: "Rüşvet, yolsuzluk, arsızlık, ahlaksızlık dönemi bitti"

Ülkü Ocakları İl Eski Başkanı İbrahim Özcan, Aydın Ünlü dönemi ile ilgili yaptığı paylaşımda, “rüşvet, yolsuzluk, arsızlık, ahlaksızlık, haksızlık, iftira dönemi bitmiştir” ifadelerini kullandı

Özcan: "Rüşvet, yolsuzluk, arsızlık, ahlaksızlık dönemi bitti"
Editör: Mavi Kocaeli
29 Temmuz 2021 - 10:15
Aydın Ünlü'nün genel merkez tarafından görevden alınmasının üzerine MHP Kocaeli İl Başkanlığına, Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt atandı. Kurt’un il başkanı olarak atanmasından sonra tebrik mesajları yağmaya başladı. Kurt’un İl Başkanlığını birçok isim kutlarken, önceki dönem başkanı Aydın Ünlü’yü de eleştirmeye devam edenler var.

İSİM VERMEDEN ELEŞTİRDİ
Kurt’u kutlarken, Ünlü’yü en sert eleştiren isimler arasında Ülkü Ocakları İl eski Başkanı İbrahim Özcan oldu. İsim vermeden Ünlü dönemini eleştiren Özcan çok sert eleştirilerde bulundu. Özcan konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, “MHP Kocaeli İl başkanımız Yunus Emre Kurt olmuştur. Hayırlı uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah. Kocaeli’de rüşvet, yolsuzluk, arsızlık, ahlaksızlık, haksızlık, iftira dönemi bitmiştir. Haram saltanatı yıkılır elbet” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum