Mollafenari sorunları Güler'e anlattı!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Başkanlığında Mollafenari Mahallesinde, vatandaşlarımızın istek, sorunve şikâyetlerinin dinleyip değerlendirildiği “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” yapıldı.

Mollafenari sorunları Güler'e anlattı!
Editör: Mavi Kocaeli
25 Eylül 2021 - 15:26
Kaymakam Mustafa Güler, Mollafenari Mahallesinde gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Mollafenari İlkokulu/Ortaokulu’nu ziyaret etti. Yaptığı ziyarette okulun fiziki durumu,sorunları ve öğrencilerin eğitim durumları hakkında bilgi alan Kaymakam Güler, öğretmen ve öğrencilerle birebir sohbet etti. Sınıfları gezen, öğrencilere gördükleri derslerden sorular soran Kaymakam Güler, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, derslerinde başarılar diledi. 
Vatandaşla Buluşma Toplantısına Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çelebi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, Mollafenari Mahalle Muhtarı Mehmet Ballı ve vatandaşlarımız katıldı.
Muhtar ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kaymakam Mustafa Güler yaptığı konuşmada; “Vatandaşlarımızın istek öneri ve şikâyetlerini birebir,doğrudan dile getirebilmeleri için ve ihtiyaçları yerinde görerek çözüm üretmek amacıyla düzenli olarak ilgili birimlerimizin de katılımıyla “vatandaşla buluşma” toplantıları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşa değer veren, insan odaklı Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi; vatandaşımızla birebir görüşerek sorunlarını kendi ağızlarından dinliyoruz ve sorunlarını çözmek ve en iyi hizmetler sunmak için gayret gösteriyoruz. Elimizden gelen her tür hizmeti vatandaşlarımıza sağlayacağız. Bizleri misafir olarak kabul eden köy muhtarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim. " dedi.
Bu tür “Vatandaşla Buluşma” toplantılarının her ay farklı bir bölgede devam ettirileceğini vatandaşla buluşma toplantılarında, karşılıklı bilgi alışverişi oluşması ve istişarelerle köylerimizin problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını, birlik beraberliğin sağlanması bakımından oldukça önemli olduğunu dile getiren Kaymakam Güler daha sonra mahalle muhtarı ve vatandaşların ilettikleri sorunları dinledi. Toplantıya katılan kurum müdürlerinden sorunlar hakkında bilgi alarak bunların çözülmesi hususunda ilgililere gerekli talimatları veren Kaymakam Güler toplantıya katılanlara teşekkür etti.
Toplantı sonrasında Aile Sağlığı merkezini ziyaret ederek bir süre burada görev yapan doktor ve sağlık çalışanları ile sohbet edip bilgi alan Kaymakam Güler Pandemi döneminde yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum