Güney, Alyüz'e rozetini taktı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, yeni meclis üyesi Hüseyin Alyüz’e Meclis Üyesi rozetini takarak görevinde başarılar diledi. Güney, “Hüseyin Alyüz aynı zamanda en genç meclis üyemiz olarak görev yapacak. Başarılar diliyorum” dedi.

Güney, Alyüz'e rozetini taktı
Editör: Mavi Kocaeli
02 Mart 2021 - 12:50
İzmit Belediyesi’nin bugün gerçekleşecek mart ayı oturumu ile birlikte göreve başlayacak 24 yaşındaki Hüseyin Alyüz’e Meclis Üyesi rozetini AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney taktı.

ZORLUKTAN DEĞİL, KOLAYLIKTAN YANA OLDUK
Güney, gençlere her zaman değer veren, temiz ve doğru siyasetin içinde ülkesi ve milleti için hizmet etme yolu açan bir parti olduklarını belirterek şunları söyledi: “AK Parti grubu olarak bugüne kadar İzmit’in menfaatine olan her çalışmaya destek verdik. Mecliste görüşülen konuların %97’sine Cumhur İttifakı olarak evet dedik. Şahsi beklenti ve siyasi ikbal için yapılanlara elbette milletimizin çıkarı doğrultusunda düzeltme talebinde bulunduk. Ama engel çıkarmadık, zorluktan değil kolaylıktan yana olduk. Yeni meclis üyemiz Hüseyin Alyüz’e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. En genç üye olarak çalışmalarında başarı diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum