Gelecek Partisi Kartepe'ye 250 yeni üye

Gelecek Partisinin Kartepe İlçe Teşkilatının düzenlediği üye katılım töreninde moraller üst düzeydeydi

Gelecek Partisi Kartepe'ye 250 yeni üye
Editör: Mavi Kocaeli
03 Ağustos 2021 - 11:21
Köseköy Necep Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleştirilen üye katılım töreninde, partiye iki ay önce katılan Kartepe’nin tanınmış simalarından Halim Koca’nın akraba ve dostlarından oluşan yaklaşık 250 isim Gelecek Partisine üye oldu.

DEMEK Kİ DOĞRU YOLDAYIZ
Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun cep telefonu ile görüntülü katılarak yeni üyelere ve parti teşkilatına teşekkür ettiği törende konuşan Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç, “Bu ülkenin kötü gidişatına dur demek lazım diyerek çıktığımız bu onurlu yolda dört bir yanımızın giderek daha da kalabalıklaşması bizleri mutlu ediyor. Bizler gibi elini taşın altına koyarak memleket meselesi ile dertlenen birçok yol arkadaşımı yanımda görmek inanılmaz güzel bir duygu. Gün geçtikçe büyüyoruz, gün geçtikçe dayanışmamız çoğalıyor. Bu da gösteriyor ki doğru yoldayız.

YARINLAR BİZİM
Bizimkisi bir gönül, hizmet işi. Ama her şeyden önce evlatlarımıza adaletli, özgür yarınlar bırakma mücadelesi. Bu yüzden mücadelemizi büyüterek, dayanışmamızı daha da güçlendirerek yol alıyoruz. Yolumuz uzun, yolumuz dikenli biliyoruz ama yılmayacağız. Biliyoruz ki yarınlar bizim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 2 Yorum