Gelecek Çayırova'da esnafa dokundu!

Kocaeli’de siyasi partiler arasında en genç İlçe Başkanı’na sahip Gelecek Partisi’nin Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, İl başkanlığından güçlü destek alıyor.

Gelecek Çayırova'da esnafa dokundu!
Editör: Mavi Kocaeli
21 Mart 2021 - 11:50
Kocaeli’de siyasi partiler arasında en genç İlçe Başkanı’na sahip Gelecek Partisi’nin Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, İl başkanlığından güçlü destek alıyor. Gençliğini, enerjisini ve dinamizmini Çayırova’da parti çalışmalarına yansıtan Kağan Demirci, İl başkanı Ömer Faruk Başaran’ı ağırlayarak, İlçede esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Gelecek Partisi’nin en çok çalıştığı ilçe olan Çayırova’da fark hissedilir derecede görünmeye başladı. 

GELECEK İKTİDARINDA SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Çayırova’ya adeta çıkarma yapan Gelecek Partililer, sokağın sıkıntısını, esnafın sorunlarını dinleyerek gündeme taşımaya hazırlanıyor. Pandemiyle beraber baş gösteren sorunlara bizzat şahitlik eden Gelecek Partisi çözüm için de vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. Bir dokunup bin ah işiten Partililer hükümeti de vatandaşın sorunları için duyarlı olmaya çağırdı. İl Başkanı Başaran Gelecek Partisi iktidarında vatandaşın derdiyle dertleneceklerini vurgularken, genç Başkan Kağan Demirci’yi de çalışmalarından dolayı kutladı. Çayırova programında İl Başkan yardımcısı Yunus Küçükpolat, İlçe Gençlik Kolları başkanı Enez Giriş, İlçe kadın kolları başkanı Zeynep Karataş, İlçe Sekreteri Nazlı Üstün de hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum