Gebze İYİ Parti'ye dert yandı!

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili  Lütfü Türkkan ve Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, Gebze'de esnaf ve muhtar ziyaretleri gerçekleştirdi.

Gebze İYİ Parti'ye dert yandı!
Editör: Mavi Kocaeli
15 Ekim 2020 - 13:37

Ömür KAVRAN-Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşlarla da ilçede sohbet eden İYİ Partililere, vatandaşlar ekonomik sıkıntılardan yana dert yandı.  İl Başkanı Yıldız da “Esnafa bir dokunduk bin ah işittik! Sokaktaki vatandaş, çarşıdaki esnaf pandemi süreciyle beraber artan işsizlikle birlikte hayat pahalılığının giderek arttığından dert yakınarak artan vergi oranları, faturaların yüksek gelmesi gibi birçok konudan şikayette bulundu. 
Saraydan mutlu, refah Türkiye imajı çizen iktidara karşı sokaktaki vatandaş mutsuz ve gelecek kaygısı ile yaşıyor. İYİ Parti olarak vatandaşımızın sorunlarına her koşulda çözüm bulacak her zaman yanlarında olacağız.”dedi. 

MUHTARLARA ZİYARET
İYİ Partililer, Köşklü Çeşme Muhtarı Mehmet Altıntaş'a çay bahçesinde ziyarette bulundu. Sanayi ve ticaret şehri Gebze'de muhtarlık binası bulunmayan çay bahçesinin kantin kısmında kendi imkanları ile paravan şeklinde bölüm açarak vatandaşa hizmet sunan Muhtar Altıntaş sorunlarını İYİ Parti'ye anlattı. Son  olarak da  Osman Yılmaz Mahalle Muhtarı Musa Uslu'ya ziyarette bulunularak talep ve sorunları dinlendi. 42 yıl önce babası, sonra ağabeyi ve 3 dönemdir kendisinin Osman Yılmaz mahallesinde muhtarlık yaptığını belirten Uslu, 50 bin nüfusa sahip Osman Yılmaz Mahallesinin deprem toplanma alanı, spor salonu olmayışından dert yandı. Ayrıca asfaltlanma konusunda eksikliklerin olduğunu nüfusa oranla sağlık ocağı sayısını yeterli olmadığını dile getirdi. Yıldız da ziyaretlerle ilgili, “Seçimin üzerinden yaklaşık 1,5 sene geçmesi üzerine vatandaşın hizmet beklentisi artık belirgin şekilde kendini göstermeye başlamıştır. Vatandaşın sesi olma ve hakkını arama görevini üstlenen bizler, sorunu olan herkesi yerinde dinleyip, bunları yetkilileri iletme konusunda gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.”değerlendirmesini yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum