Reklam

Gebze'de ikinci Hürriyet reklamları!

Daha önce Gebze’de yaptığı billboard çalışmasıyla tepkileri üzerine çeken İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet uslanmıyor.

Gebze'de ikinci Hürriyet reklamları!
Editör: Mavi Kocaeli
27 Kasım 2020 - 16:10
Cumhur İttifakı’nın ve vatandaşların tepkisine rağmen Hürriyet, bu kez de Belediye bünyesinde ürettikleri tohumların reklamını Gebze’de yaptı. Adresi bir kez daha şaşıran Hürriyet’in neden buna ihtiyaç duyduğu merak ediliyor. İzmit’in bütçesini sürekli reklamlara harcayan Hürriyet, sınırlarını aşarak Gebzelileri kendi seçmeni sanmaya başladı. 2024 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye başkan adaylığını düşünen Hürriyet, önümüzdeki seçimlerin startını şimdiden Gebze’de verdi. Metro projesinin yürütüldüğü Gebze Fatma Hanım parkında reklam çalışması yapan Hürriyet’e İzmitlilerin ne diyeceği merak konusu. Gebzelilerin düşüncesi ise bu konuda gayret net: İzmit Belediye Başkanı çalışmalarının reklamını kendi sınırlarında yapsın. Gebze’deki seçmenin İzmit’te oyu bulunmuyor. Büyükşehir aday olmayı düşünüyorsa eğer tasarruftan dem vuran birisinin bu yaptığı israf değil de nedir?

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Akın
  3 ay önce
  Bir gebzeli olarak yapılan bu reklamdan memnuniyet duydum ama adresi yanlış
 • Kocaeli FK
  3 ay önce
  Yerli tohum üretiyor ve reklamını yapıyor bundan neden gocunuyorsunuz? AKP hükümeti döneminde yapılan reklamları da biliyoruz. Yaptığınız haberden tarafınızı belli etmişsiniz. Taraflı gazetecilik yapmak gazetecilik değil herhangi bir kurumun reklam koordinatörlüğüdür. Yakışmadı.
 • Gebze
  3 ay önce
  Ben vatandas olarak tepki vermedim.nerenizden uydurdunuz..ülkeye.millete belkide faydalı olacaktır..reklam veya tanıtım israfmidir.....!