Reklam
Reklam

Gazetemiz 13 yaşında

İstikrarlı yayın hayatımızda, bugün bir yaş daha büyümenin sevincini yaşıyoruz. “Sizin Gazeteniz” sloganıyla 7 Nisan 2009 yılında yayın hayatına başlayan Mavi Kocaeli Gazetesi, bugün 13 yaşında

Gazetemiz 13 yaşında
Editör: Mavi Kocaeli
07 Nisan 2021 - 12:44 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 - 14:17
BU KENTİN SESİYİZ
Yayın hayatına başladığı 7 Nisan 2009 yılından beri doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla Kocaeli halkına en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen Mavi Kocaeli Gazetesi, bu kentin sesi olmaya devam ediyor. 

DOĞRU VE TARAFSIZ HABERCİLİK
“Muhalif olma” ya da “kavga ederek” prim yapma peşinde olmadan, sütunlarına taşıdığı haberlerle Kocaeli’nin gündemine ışık tutan gazeteniz, Doğru ve tarafsız habercilik anlayışı Basın Yayın İlkeleri’nin ışığında yoluna devam edecek. 

İNTERNETTE DE GÜÇLÜYÜZ
Geleneksel basılı medya alanındaki iddiasını dijital medyaya da taşıyan Mavi Kocaeli Gazetesi www.mavikocaeli.com.tr internet gazetesi ile günün 24 saati okuyucusuna bilgi aktarmayı sürdürüyor.
TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR EDERİZ
Pandemi nedeniyle zor dönemden geçtiğimiz bu günlerde gazetemizi alarak bizlere destek olan okurlarımıza, gazetemizi arayıp, mesaj çekerek yaş günümüzü kutlayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. “Sizin Gazeteniz” olmaya devam edeceğiz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum