Reklam

Derince Saadet'e yeni başkan

Saadet Partisi kongre takviminde İlçe kongresi yaklaşan Derince İlçe Başkanlığında, Kocaeli İl Başkanlığı tarafından istişare ve yoklamalar gerçekleştirildi.

Derince Saadet'e yeni başkan
Editör: Mavi Kocaeli
27 Şubat 2021 - 14:59 - Güncelleme: 27 Şubat 2021 - 15:01
Saadet Partisi kongre takviminde İlçe kongresi yaklaşan Derince İlçe Başkanlığında, Kocaeli İl Başkanlığı tarafından istişare ve yoklamalar gerçekleştirildi. 2018 yılından bu yana İlçe Başkanlığı görevini İbrahim İlhan yürütüyordu.
İstişare ve değerlendirmeler sonucunda  Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mahmut Arıkan imzalı ile İl Başkanı Zafer Mutlu, Latif Gökhan Durtaş’a İlçe Başkanlığı görevini tevdi etti.
Önümüzdeki süreçte Latif Gökhan Durtaş’ın listesini hazırlayıp İlçe Kongresine gitmesi bekleniyor.
LATİF GÖKHAN DURTAŞ KİMDİR?
1991 yılında İstanbul Eyüp’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Eyüp’te tamamladı. 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yüksek lisans yapmaktadır. Şu anda özel bir firmada İnşaat Mühendisi olarak çalışmaktadır.
Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Üniversite Başkanlığı ve Saadet Partisi Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri ve 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Derince İlçe Karargâh Başkanlığı yaptı. 24 Haziran 2018 Seçimlerinde Milletvekili Adaylığı yaptı.
En son Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Durtaşiyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum