Reklam

Darıca'da kurumlar hizaya geldi!

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, ilçenin en büyük sorunu olan sık sık yaşanan elektrik kesintileri ve internet alt yapısında ki sorunlar nedeniyle Sedaş ve Telekom yetkilileriyle toplantı düzenledi.

Darıca'da kurumlar hizaya geldi!
Editör: Mavi Kocaeli
20 Şubat 2021 - 12:06
Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, ilçenin en büyük sorunu olan sık sık yaşanan elektrik kesintileri ve internet alt yapısında ki sorunlar nedeniyle Sedaş ve Telekom yetkilileriyle toplantı düzenledi. Kara, sorunların muhatapları tarafından iletilmesi için geniş katılımlı bir toplantıya imza attı. Adeta Sedaş ve Telekom’u hizaya çeken Kaymakam Yüksel Kara, kurumlardan çözüm yolu bulmalarını istedi. İlçede sık sık yaşanan elektrik kesintileri ve internet altyapısı ile ilgili vatandaşların yaşadığı sorunlara çözüm üretmek için Sedaş ve Telekom yetkililerin katılımıyla toplantıda sorunlar detaylıca ele alındı.
Belediye başkanı Muzaffer Bıyık, Siyasi Parti ilçe başkanları, oda başkanları ve Muhtarların katıldığı toplantıda elektrik kesintisi ve internet sorunları konusunda Sedaş ve Telekom'un yatırım bütçesini, personel ve araç sayısını artırmaları gerekliliği kendilerine hatırlatıldı. Toplantı sonrası Kaymakam Kara, ”Vatandaşımızın yaşadığı mağduriyetleri ortadan kaldırmak için Belediye başkanımız, ilçe başkanlarımız ve muhtarlarımızla bu konunun takipçisi olacağız.”dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum