Çayırova'da 'Şipşak' Meclis

Çayırova Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı gerçekleşti. Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin başkanlığında gerçekleşen meclis çok kısa sürdü ve “Jet meclis” olarak nitelendi.

Çayırova'da 'Şipşak' Meclis
Editör: Mavi Kocaeli
04 Kasım 2020 - 09:55
Sadece iki gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis toplantısında muhalefet de söz almayınca çok hızlı bir şekilde kapanan meclis tarihin en hızlı toplantılarından birisi olarak yerini aldıu. Bir önceki meclis toplantısında alınan kararların oy birliği ile okunmuş sayılmasının kabul edilmesi ile başlayan toplantıda konuşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, İzmir’de meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diledi.  Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 97. yılını da tebrik eden Başkan Çiftçi,  meclis üyelerinin gündem dışı konuşmasından sonra gündem maddelerine geçti. İki gündem maddesinin ilgili komisyonlara havale edilmesi ile Kasım ayı oturumu tamamlandı.

KONUŞMAZSAK KİMSENİN SORUNU YOK
Meclisin çok kısa sürmesi üzerine CHP İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Evet Cumhuriyet Halk Partisi farkı bu işte. Sorunları getirmediğimizde sanki Çayırova’da  da sorun yokmuş gibi davranılmamalı. Partilerin işi Çayırova’nın sorunlarını mecliste dile getirmek, iktidar partisine ilgili gerekli yaptırımların uygulanmasını sağlamak. Sonuç ortada, biz yapmıyorsak kimsenin bir derdi yok yapmıyorlar.”dedi. Öte yandan Aralık ayı meclis toplantısının 1 Aralık Salı günü saat 15.00’de yapılması kararlaştırıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum