Reklam

Çamaşır asarken felaketi yaşadı!

İstanbul'da ayrıldığı kız arkadaşının ablasıyla tartışan bir kişi, etrafa rastgele ateş edince, tabancasından çıkan kurşunlardan biri balkonda çamaşır asan Hatice Boğa’nın başına isabet etti.

Çamaşır asarken felaketi yaşadı!
Editör: Mavi Kocaeli
09 Ekim 2020 - 15:51 - Güncelleme: 09 Ekim 2020 - 16:15

Olay, geçtiğimiz Çarşamba günü saat 21.00 sıralarında Bağcılar Çınar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre; 26 yaşındaki M.İ. ayrıldığı ve telefonlarına cevap vermeyen kız arkadaşıyla konuşmak için evine gitti. M.İ. zili çaldığında eski sevgilisinin ablası dışarıya çıkarak, kardeşinin evde olmadığını söyledi. Ancak M.İ. söylenenlere inanmak istemedi. Bina önünde kız arkadaşının ablasıyla tartışan M.İ. “Şeytan diyor ki silahını çek ateş et” dedikten sonra belinden tabancasını çıkararak rastgele ateş etmeye başladı. M.İ.'nin silah çekmesi üzerine sevgilisinin ablası binaya kaçarak kurşunlara hedef olmaktan kurtuldu.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Sözcü'den Habip Atam'ın haberine göre, M.İ.’nin tabancasından çıkan kurşunlardan biri çamaşır asmak için balkonda bulunan Hatice Boğa'nın başına isabet etti. Kanlar içerisinde yere yığılan 2 çocuk annesi, evindekilerin durumu fark edip haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan kadının hayati tehlikesinin bulunduğu ve başındaki kurşunun çıkarılamadığı öğrenildi. Daha önceden 4 suç kaydı olduğu öğrenilen M.İ.'nin olaydan sonra kaçtığı öğrenilirken, polis ekibi şüphelinin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum