Reklam

Başiskele Refah tam gaz devam ediyor.

Yeniden refah partisi Başiskele ilçe başkanlığı görevine atanan Tevfik Civelek ve ekibi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir yandan mahallelerde teşkilatlar kuran ilçe yönetimi bir yandan da protokol ve sivil toplum ziyaretlerine devam ediyor.

Başiskele Refah tam gaz devam ediyor.
Editör: Mavi Kocaeli
03 Mart 2021 - 09:31
Başkan Tevfik Civelek ve ekibi protokol ziyaretleri kapsamında ilçe kaymakamı ve emniyet müdürünü ziyaret ettiler.
İlçe başkanı Civelek’ e, Başiskele kaymakamı İsmail Gültekin’ e gerçekleştirdiği ziyaret esnasında yardımcıları da eşlik ettiler. Ziyaret esnasında kaymakamın Civelek ve ekibine yakın ilgi gösterdiği gözlendi. Civelek ziyaret sonrasında kaymakam Gültekin’ e, partisinin genel merkezi tarafından hazırlanan milli kaynak paketimiz adlı kitabı hediye etti.
Sonrasında Başiskele ilçe emniyet müdürü Sinan Arslan’ ı ziyaret eden ekip, Arslan ile uzunca muhabbet etti. İlçenin asayiş olaylarının konuşulduğu ziyaret sonrasında, emniyet müdürü ziyaretlerinden ötürü başkan Civelek ve yardımcılarına teşekkür etti.
Başkan Civelek ve ekibinin ziyaretinin son durağı Başiskele belediyesi oldu. Başiskele belediye başkanı Yasin Özlü tarafından ağırlanan ekip, belediye başkanı ile Başiskele hakkında uzun süre sohbet ettiler. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum