Reklam

AK Parti'de Numan Kurtulmuş'la 107.Genişletilmiş Danışma Toplantısı

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı 107.Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı, 27 Eylül Pazartesi günü saat 19.00’da Kocaeli Kongre Merkezi’nde Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşecek. Kurtulmuş’un gün boyu devam edecek diğer programları da belli oldu.

AK Parti'de Numan Kurtulmuş'la 107.Genişletilmiş Danışma Toplantısı
Editör: Mavi Kocaeli
26 Eylül 2021 - 10:19 - Güncelleme: 26 Eylül 2021 - 10:22
AK Parti’de yoğun teşkilat çalışmaları 27 Eylül Pazartesi günü 107.Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ile devam edecek. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in evsahipliğindeki toplantının ana konuğu AK Parti Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş olacak. Kocaeli Kongre Merkezi’ndeki toplantı saat 19.00’da başlayacak. AK Parti Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un Danışma öncesi ilimizdeki programı da belli oldu. 

BAŞİSKELE’DE AKADEMİK YIL AÇILIŞI, 
SEKA PARK’TA STK BULUŞMASI

Buna göre saat 10.00’da Başiskele’de Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni’ne katılacak. Ardından 12.30’da Kocaeli Valiliğini ziyaret edecek. Buradan 13.30’da Seka Park Deniz Düğün Salonu’nda Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK) bir araya gelecek. Kurtulmuş’un, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile müsilaj temziliği gerçekleştirdiği ve büyük bir başarı elde ettiği İzmit Körfezi’ni de havadan incelemesi bekleniyor. 

AK PARTİ VE BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET EDECEK
AK Parti Genel Başkanvekili, 16.30’da AK Parti İl Binası’na, 17.30’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne gelecek. Kocaeli Kongre Merkezi’nde saat 19.00’da başlayacak 107.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi ile Kurtulmuş’un programı da sona erecek. Kurtulmuş’un burada önemli mesajlar vermesi bekleniyor. 

ELLİBEŞ: “İSTİŞARE BİZİM 
KÜLTÜRÜMÜZDE VAR”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 107.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’yle teşkilatın bir araya geleceğini belirterek, “AK Parti’nin kültüründe istişare var. Bugüne kadar sürekli teşkilatımızdan fikir aldık, görüş aldık. Çalışmalarımıza buradan gelen öneriler ışığında şekil verdik. Genel Başkanvekilimizin katılımıyla gerçekleşecek Danışma Meclisimizde bu kültürü devam ettireceğiz. Teşkilatımızla yeniden bir araya geleceğimiz için çok mutluyuz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum