AK Dilovası'ndan yangın mağdurlarına ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, hafta sonu ilçede yaşanan yangın sonrası mağdur olan vatandaşları ziyaret ettiler.

AK Dilovası'ndan yangın mağdurlarına ziyaret
Editör: Mavi Kocaeli
01 Temmuz 2021 - 14:52
Geçtiğimiz Pazar günü Dilovası’nda bir evin çatısında çıkan yangın çevre de ki üç binanın çatısına daha yayılması sonrası büyük panik yaşanmıştı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile 4 evin çatısı kısa sürede söndürülürken herhangi bir can kaybının olmaması teselli olmuştu.

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Yangının ardından önceki gün Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve ilçe yöneticileri yangında mağdur olan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

EV SAHİPLERİ İLE GÖRÜŞTÜLER
Ziyarette yangın mağduru ev sahipleri ile görüşen Yaman, Şayir ve Yıldırım olayda can kaybının olmamasının tek teselli olduğunu belirtmelerinin ardından, AFAD raporu sonrası yapılacak yardım çalışmalarının takipçisi olacaklarını ve mağduriyetlerinin en aza indirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum