Reklam

AFAD Müdürü Gebze'ye geldi!

İstanbul Anadolu Yakası İtfaiye müdürü olarak görev yapmaktayken İlimiz Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü olarak atanan Mehmet Emin Koçan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.

AFAD Müdürü Gebze'ye geldi!
Editör: Mavi Kocaeli
22 Ocak 2021 - 10:58
Acil durumlara müdahalede devamlı hazır olunması için İlçe Afet Planı ve Kamu kurumlarının afetlere hazırlık planlarının önceden hazırlanarak uygulanabilir hale getirilmesinin çok önemli olduğunu ifade eden Kaymakam Mustafa Güler, belirli zamanlarda plan tatbikatı ve afete hazırlık tatbikatlarının yapılması gerektiğini belirtti. Bu konuda AFAD müdürlüğümüzün kaymakamlığımız birimlerinde görev alacak ekiplere eğitim vermesinin çok yararlı olacağını ifade etti.

BAŞARI DİLEDİ
Kaymakam Güler, AFAD Müdürü Mehmet Emin Koçan ile Üsküdar Kaymakamlığı sırasında İstanbul Anadolu Yakası İtfaiye müdürü olarak görev yapmaktayken birlikte çalıştığını, çalışkan ve başarılı bir kamu yöneticisi olduğunu ve bu görevi de başarı ile yapacağına inandığını söyledi. İl AFAD Müdürü Mehmet Emin Koçan’a, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum