Fenerbahçe Vedat Muriç kararını verdi! İşte bonservis bedeli

Fenerbahçe Vedat Muriç kararını verdi! İşte bonservis bedeli

Hulusi Akar: Güvenli bölgeden çıkmazlarsa harekat devam eder

Hulusi Akar: Güvenli bölgeden çıkmazlarsa harekat devam eder

Ebru Şallı

Ebru Şallı'ya Uğur Akkuş'tan dudak uçuklatan düğün hediyesi!

Türkiye

Türkiye'de 1 yılda ele geçirilen eroin, tüm AB ülkelerinden fazla

Mehmet Ali Erbil korkuttu!

Mehmet Ali Erbil korkuttu!

Kullanım Koşulları

Mavikocaeli.com.tr internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Mavikocaeli.com.tr, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

 

Mavikocaeli.com.tr internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı yasaktır.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

Mavikocaeli.com.tr, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

Mavikocaeli.com.tr, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Mavikocaeli.com.tr, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. Mavikocaeli.com.tr ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Mavikocaeli.com.tr internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

 

Gizlilik Politikası

 

Mavikocaeli.com.tr , kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

 

Mavikocaeli.com.tr, internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri hiçbir şekilde kullanmamaktadır.

 

Diğer Sitelere Erişim

 

Mavikocaeli.com.tr internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Mavikocaeli.com.tr , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber Yazılımı