İstanbul

İstanbul'u sel aldı! İmamoğlu nerede etiketi TT oldu

Şarkıcı Emrah çocuklarıyla fotoğraf paylaştı tepkiler ise gecikmedi

Şarkıcı Emrah çocuklarıyla fotoğraf paylaştı tepkiler ise gecikmedi

Bahçeli

Bahçeli'den 17 Ağustos mesajı! Bugün şuurla hareket etmezsek gelecekte enkaz altında kalırız

Memur-Sen

Memur-Sen'den zam teklifi açıklaması: Masayı germek istemiyoruz, yeni teklif bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 17 Ağustos depremi mesajı

Kullanım Koşulları

Mavikocaeli.com.tr internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Mavikocaeli.com.tr, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

 

Mavikocaeli.com.tr internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı yasaktır.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

Mavikocaeli.com.tr, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

Mavikocaeli.com.tr, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Mavikocaeli.com.tr, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. Mavikocaeli.com.tr ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Mavikocaeli.com.tr internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

 

Gizlilik Politikası

 

Mavikocaeli.com.tr , kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

 

Mavikocaeli.com.tr, internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri hiçbir şekilde kullanmamaktadır.

 

Diğer Sitelere Erişim

 

Mavikocaeli.com.tr internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Mavikocaeli.com.tr , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber Yazılımı