KANDIRA’DA BALCIOĞLU RÜZGARI HIZLI BAŞLADI !!!

Arife günü Kandıra Belediye Başkanı Aday Adaylığını, AK Parti ilçe binasına yaptığı resmi başvuruyla açıklayan Av.Emel Ceylan Balcıoğlu, Çalışmalarına bayram ziyaretleri ile hızlı bir başlangıç yaptı. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Balcıoğlu katıldığı programlara damgasını vuruyor, özellikle kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Kandıra Yorum: 1 / 18 Ekim 2013 14:35
KANDIRA’DA BALCIOĞLU RÜZGARI HIZLI BAŞLADI !!!
-A +A

KARAAĞAÇ KÖYÜNDE ASKER UĞURLADI.
 
Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra Karaağaç Köyünde on iki genci askere uğurlamaya yönelik düzenlenen Asker Eğlencesine katıldı. Karaağaç Muhtarı Mehmet Elmacı tarafından misafir edilen Balcıoğlu, meydanda coşkulu kalabalığa seslendi. Programda yaptığı samimi konuşması büyük ilgi toplayan Balcıoğlu destekleri için Karaağaç’ta yaşan hemşehrilerine teşekkürlerini iletti. 
 
HALKIN SORUNLARINI HALKIN ARASINDA DİNLEDİ
 
Başkan Aday Adayı Balcıoğlu ziyaretlerine hız kesmeden Duraklı köyü, Özbey Köyü, Pınardüzü Köyü ve Ballar köyü ile devam etti. Köy Kahvesinde köy halkı ile bir araya gelen Aday Adayı, Köy halkı ile bayramlaştı. Balcıoğlu’nun herkesle birebir ilgilenmeye çalışması ve herkesin derdini dinlemesi halk tarafından memnuniyetle  karşılandı. Yaşlı genç demeden her yaştan vatandaşı dinlemeyen Balcıoğlu’nun bir sonraki durağı Akçabeyli köyü oldu.
 
VATANDAŞLAR: ARTIK KADIN BELEDİYE BAŞKANI İSTİYORUZ !!1
 
Balcıoğlu’nun bir sonraki durağı Akçabeyli Köyü oldu. Burada da muhtar Ali Yağcı tarafından asker eğlencesine davet edilen Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, yoğun kalabalığa seslenerek “Kandıra’nın gönlüne talibiz. Kadın erkek el ele Kandıra’yı ileriye taşımak için çalışacağız’ dedi.
Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Balcoğlu Gezdiği köylerde özellikle Köy kadınlarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor, bazı vatandaşlar ise Balcıoğlu’nu sevinç gözyaşları ile uğurluyor. Seçmenlerin “ İlçemizde artık bir de Kadın Belediye Başkanımız olsun” sözlerine kulak veriyor.  
 
KANDIRADA BİR İLK: KADIN KOOPERATİFLERİ !!!
 
Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av.Emel Ceylan Balcıoğlu “Bu kadar çalışkan kadınların olduğu ilçemizde, artık kadınların bir araya gelmesi, Kandıra’nın daha ileri taşınması için güçlerini birleştirmesi ve Kandıra’da bir Kadın Kooperatifinin yerel bir mekanizma olarak yerini alması gerekiyor” dedi.
Seçim ziyaretlerine hızlı başlayan Balcıoğlu; yenilikçi ve farklı söylemleri ile hem dikkatleri üzerinde topluyor hem de ilk Kadın aday adaylığı misyonunu hakkıyla yerine getiriyor.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Halil ÇAKIR

15:52 18 Ekim 2013

Ak Parti İl Başkanlığının bayramlaşma töreninde ve kent bayramlaşmasında tanımı fırsatım oldu. Mütevazi ve hanım efendiliğiyle siyasilerin dikkatini çekti. CHP lilerin Sevim Deren Ablası olurda neden biz Ak Partililerin emel ablası olmasın derim. Umarım büyüklerimiz tarafından dikkatle takip edilir kandıraya ve kandıralılara yakışan aday olduğunu görürler. saygılarımla Halil ÇAKIR
1000
Facebook Yorumları
Benzer Haberler
BİRİNCİ SAYFA
Günlük Gazeteler
Oku
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Lise tuvaletinde tecavüz

Lise tuvaletinde tecavüz

15:30 12 Nisan 2014
Çığ gibi büyüyor

Çığ gibi büyüyor

16:31 9 Nisan 2014
Savaş başladı!

Savaş başladı!

18:22 15 Nisan 2014
Resmen vajina üretildi

Resmen vajina üretildi

10:18 12 Nisan 2014
Çılgına döndü!

Çılgına döndü!

16:28 9 Nisan 2014
Makyajsız hali şoke etti

Makyajsız hali şoke etti

13:26 9 Nisan 2014
2013-2014 Mavi Kocaeli Gazetesi tüm hakları saklıdır.MAVİ KOCAELİ Haber Yazılımı