Haber
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 16:07
 
Zeki Aygün, çalışmaları yerinde inceledi
Çenedağ Mahallesi Dernek Sokak'ta yapımı devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Aygün, “Derince'mize değer katan çalışmalara hep birlikte imza atacak, ilçemizi yaşamaktan daha da mutluluk duyulan bir kent haline getireceğiz” dedi
YEREL POLİTİKA Haberi
Zeki Aygün, çalışmaları yerinde inceledi

Derince’de vatandaşlardan gelen altyapı ve üstyapı düzenlemeleri ile ilgili talepler hızla çözüme kavuşuyor. Bu kapsamda Çenedağ Mahallesi Dernek Sokak’ta başlayan düzenlemelerde artık sona gelindi. İlk etapta Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sokaktaki kaldırımlar ve üstyapının söküm işlemi yapılmıştı. Belediye ekiplerinin yaptığı bu işlemlerin ardından İSU, Telekom, Sedaş ve İzgaz ekipleri altyapı düzenlemelerini tamamladı. Altyapı çalışmaları tamamlanan Dernek Sokak’ta belediye ekiplerince bordür ve kaldırımların yapımına başlandı.

 

Bordür ve Kaldırım Düzenlemesi

 

Yapılan çalışmaları yerinde incelemek için Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Eren ve daire müdürleri ile birlikte Dernek Sokak’a giden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, esnaflar ve bölge sakinleri ile de sohbet etti. Dernek Sokak’ta altyapı çalışmalarının ardından üstyapı düzenlemelerine geçildiğini belirten Başkan Aygün, “Bordür ve kaldırım çalışmalarının ardından asfalt serimi ile birlikte sokağımızı altyapı ve üstyapısı tamamlanmış olarak esnafımızın ve halkımızın hizmetine sunacağız. Derince'mize değer katan çalışmalara hep birlikte imza atacak, ilçemizi yaşamaktan daha da mutluluk duyulan bir kent haline getireceğiz” dedi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı