Haber
09 Kasım 2018 - Cuma 15:38
 
Zekeriya Özak başvuruya hazırlanıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Pazartesi günü aday adaylığı başvurusunu yapacak. Ancak Özak, nereye aday olacağını şimdilik sır gibi saklıyor.
KOCAELİ Haberi
Zekeriya Özak başvuruya hazırlanıyor

Özak başvuruya hazırlanıyor 

AK Parti'de belediye başkanlığı aday adaylığı süreci devam ediyor. Kocaeli teşkilatları çok hareketli. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak da aday adaylığı için hazırlık yapan isimlerden. Özak'ın daha önce İzmit Belediyesi için başvuruda bulunacağı konuşulmuştu.

 

BAŞVURACAK AMA NEREYE?

Süreçle ilgili Kocaeli Denge'ye özal açıklamalarda bulunan Özak kafaları karıştırdı. Pazartesi günü başvuru dosyasını teslim edeceğini söyleyen Özak, hangi belediye için başvuracağı hakkında ise ser verip sır vermedi. Özak konuya ilişkin ise şunları söyledi: "Pazartesi başvurumu yapacağım. Neresi için başvuru yapacağımı hep beraber göreceğiz. En iyi nerede hizmet edebileceksem orada olacağım. Bu zamana kadar gönül belediyeciliğine inandım ve bu düşünceyle kentimize hizmet etmekten başka bir şey düşünmedim. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin…"

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: Zekeriya, Özak, başvuruya, hazırlanıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı