Haber
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:35
 
Zafer Bayramı coşkuyla yaşanacak
Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97'nci yıl dönümünde Gebze’de düzenleyeceği etkinlikle Işın Karaca’yı Kocaeli halkıyla buluşturacak
YAŞAM Haberi
Zafer Bayramı coşkuyla yaşanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Kocaeli’de de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 53. Yıl Yaz Etkinlikleri ve Zafer Bayramı kutlama programı kapsamında sevilen sanatçı Işın Karaca, Gebze’de hayranlarıyla buluşacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 21.00’de Metin Oktay Stadı’ndaki konser alanında hayranlarıyla buluşacak olan ünlü sanatçı Karaca, birbirinden değerli parçalarıyla Kocaelililere unutulmaz bir Zafer Bayramı gecesi yaşatacak.

 

isin-karaca.jpg

 

METİN OKTAY STADI UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞAYACAK

 

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97'nci yıldönümünde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde konser verecek olan ünlü sanatçı Işın Karaca, Metin Oktay Stadı’nda sevenleriyle buluşacak. Pop müziğin dev isimleri arasına giren Işın Karaca, en sevilen parçalarını Kocaelili hayranları için söyleyecek. Işın Karaca, güçlü sesi ve geniş repertuarıyla geceye damgasını vuracak. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı