Haber
17 Eylül 2019 - Salı 10:14
 
Yeni genel sekreter yardımcısı Hasan Aydınlık oldu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yeşildal Kent Araştırmaları Merkezi Başkanlığı'na atanırken Ali Yeşildal’ın yerine ise Hasan Aydınlık getirildi
YEREL Haberi
Yeni genel sekreter yardımcısı Hasan Aydınlık oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde görev değişikliği yaşandı. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yeşildal görevinden istifa ederken boşalan koltuğa ise Hasan Aydınlık getirildi.

 

HASAN AYDINLIK KİMDİR?

 

Kocaeli’de uzun 7,5 yıl il sağlık müdürlüğü 2.5 yıl da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yapan, sonrasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Hasan Aydınlık, daha sonra Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışmaya başladı. 

 

Dr. Aydınlık önce Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcılığı, ardından Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı yapmıştı. 

 

Ali Yeşildal Kent Araştırmaları Merkezi  Başkanlığında , spor,kültür,kadın ve gençlik gibi konularda kentsel sorunların tespit edilmesini ve çözüm önerileri geliştirilmesi ilgili çalışmaların başında olacaktır.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı