Haber
23 Temmuz 2019 - Salı 16:57
 
Yaşar Kardeş'in Rus kızları paylaşımına tepki yağdı!
İzmit Belediyesi Koordinatörü olarak atanan Yaşar Kardeş’in sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşım büyük tepkilere neden oldu. Kardeş, tepkilerden sonra paylaşımını kaldırdı.
YEREL POLİTİKA Haberi
Yaşar Kardeş'in Rus kızları paylaşımına tepki yağdı!

Millet İttifakı çatısı altında İzmit Belediyesi’ne İYİ Parti kontenjanından seçilen ve başkan Fatma Kaplan Hürriyet tarağından İzmit Belediyesi Koordinatörü olarak atanan Yaşar Kardeş’in sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşım büyük tepkilere neden oldu. Kardaş, tepkilerden sonra paylaşımını kaldırdı.

 

BAŞKASINA AİT PAYLAŞIMI PAYLAŞTI

 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan tarafından koordinatör olarak atanan İYİ Partili Yaşar Kardeş bugün Serkan Şengil isimli bir sosyal medya kullanıcısının gönderisini kendi sosyal medya sayfasında paylaştı. Bir otobüste yaklaşık 20 Rus kadının yer aldığı görüntüyü paylaşarak S- 400 benzetmesi yaptı. Kardeş’in yaptığı paylaşımda Rus kızlarına “ES 400’ün parçaları gelmiş. Montaja girecek. Uzmanları bekliyorlar” ifadeleri yer alıyor. Yapılan bu paylaşıma kamuoyundan büyük tepki yağdı. Kadına bu şekilde yaklaşımın kabul edilemez olduğunu söyleyen vatandaşlar Kardeş’a ateş püskürdü. Bu paylaşımın ardından İzmit Belediye Başkanı ve İYİ Parti yönetimi Kardeş’a paylaşımını kaldırmasını istedi. Kardeş, tepkiler üzerine paylaşımını kaldırdı.

 

123-006.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı