Haber
14 Ekim 2019 - Pazartesi 12:38
 
'Yakında açacağım' diyen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, 'bu son' deyip fotoğraf paylaştı
Skandallarla gündeme gelen ünlü gelin adayı Hanife, kilo aldığı için kendisini poğaçaya benzetti. Geçtiğimiz günlerde 'Yakında G..tümü açacağım' deyip magazin dünyasına bomba gibi düşen Hanife, bu kez 'bu son' deyip kilo vermeden fotoğraf paylaşmayacağını söyledi.
MAGAZİN Haberi
'Yakında açacağım' diyen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, 'bu son' deyip fotoğraf paylaştı

Ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, aldığı kilolardan dolayı bir süre fotoğraf paylaşmayacağını söyledi. Kendisine poğaça benzetmesi yapan Gürdal, takipçilerinin diline düşmekten de tabi ki kurtulamadı.


Katıldığı evlilik programlarıyla yıldızı parladıktan sonra başörtüsünü açmasıyla gündeme gelen Hanife Gürdal, son günlerde en çok konuşulan magazin figürü haline geldi. 


Her yaptığı olay yaratan Gürdal, son günlerde aldığı kilolarla dikkat çekti. Takipçilerinin uyarısına bir süre kulak tıkayan fenomen gelin Hanife, sonunda kilo aldığını kabul etti ve Instagram'dan bir paylaşım yaptı.


Bir eleştiriyi de kilolarından aldı

 

Sert eleştiriler yöneltilen Hanife, en son isyan etmiş 'G.tümü açacağım' demişti. Her yaptığına binlerce yorum yağan fenomen gelin adayı, bir eleştiriyi de kilolarından aldı.

 

"4 kilo alınca poğaça gibi olduğum"

 

Instagram'dan "4 kilo alınca poğaça gibi olduğum için fotoğraf çekilmeyi sevmiyor oldum." diyen Hanife, "Kilo verene kadar son fotoğrafım bu" diyerek bir süre fotoğraf paylaşmayacağını açıkladı. 


İşte Hanife'nin yaptığı son paylaşım:

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı