Haber
02 Aralık 2019 - Pazartesi 09:36
 
WhatsApp grubu kurdu! Belediye başkanları neler yazıyor?
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oturduğu sandalyenin kırılması ile akıllara kazınan Beştepe'deki toplantıda, WhatsApp grubu oluşturulması kararı çıkmıştı. Büyükşehir Belediye başkanları o grubu anlattı...
POLİTİKA Haberi
WhatsApp grubu kurdu! Belediye başkanları neler yazıyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz eylül ayının sonunda, aralarında CHP'lilerin de bulunduğu büyükşehir belediye başkanlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlamıştı.

 

Kamuoyu tarafından ilgiyle izlenen toplantıya, Bakanlar Kurulu üyeleri de katılmış, belediye başkanlarının sorunları masaya yatırılmıştı. 

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oturduğu sandalyenin kırılmasının damga vurduğu toplantıda, belediye başkanlarıyla bakanlar arasında sorunların paylaşımı için bir WhatsApp grubunun kurulması kararlaştırılmıştı.

 

Hürriyet köşe yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazsında bu konuya değindi ve şunları yazdı:

 

Peki WhatsApp grubu nasıl çalışıyor? Başkanlar sorunlarını yazıyor, bakanlar da çözüm mü buluyor? Daha doğrusu WhatsApp grubu kuruldu ama istenilen amaca hizmet ediyor mu? Bu soruyu büyükşehir belediye başkanlarına sordum. İşte cevabı:

 

Çok iyi bir düşüncenin ürünü olarak WhatsApp grubu oluşturulmuş ama "Hayırlı olsun" demekten öteye geçmemiş.

 

  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı