Haber
14 Haziran 2018 - Perşembe 14:03
 
Vali Aksoy personeliyle bayramlaştı
Vali Hüseyin Aksoy, tüm personelle tek tek el sıkışıp bayramın huzur ve sağlıkla geçmesini temenni etti.
KOCAELİ Haberi
Vali Aksoy personeliyle bayramlaştı

Kocaeli Valilik personeli Ramazan Bayramı dolayısıyla ana binanın girişinde Vali Hüseyin Aksoy ve Vali Yardımcıları Ekrem Erdoğan, Ahmet Büyükçelik, Beyazıt Tanç ve Dursun Balaban ile bayramlaştı. Personele bayramlaşma sonrası kolonya tutularak çikolata ikramında bulunuldu.

 

“UNUTMAYACAĞIZ”

Bayramlaşma sonrası açıklama yapan Vali Hüseyin Aksoy, “Ramazan Bayramı münasebetiyle bugün şehitliği ziyaret ettik. Şehitlerimizi bu özel günlerde anmak ve ailelerine sahip çıkmak adına ildeki bütün üst düzey yöneticiler ile Sayın Başbakan yardımcımız ile bu ziyareti gerçekleştirdik. Bu vesileyle şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi şükranla anıyoruz.

 

Bugün bu ülkede bağımsız yaşıyorsak bunu şehitlerimizin verdiği mücadeleye borçluyuz. Onları hiçbir zaman unutmayacağız ve ailelerine sürekli sahip çıkacağız” dedi. Konuşmasını sürdüren Aksoy, “Bayramlar bizim için özel günler ifade eden noktalarda yapmamız gereken çalışmaları ortaya koymamız bakımından büyük önem taşıyor. Toplumda özellikle yaşlıların ziyaret edileceği, küskünlüklerin ortadan kalkacağı ve barışın, dostluğun öne çıkacağı özel günler olarak değerlendirmek durumundayız. Kocaeli’deki bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı