Haber
16 Temmuz 2019 - Salı 17:05
 
Ünlü: 'Tiyatro diyenler için normal hareket'
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve İYİ Partililerin 15 Temmuz Anma programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’nu eleştirmesinden dolayı alanı terk etmelerine yönelik açıklama yaptı
YEREL POLİTİKA Haberi
Ünlü: 'Tiyatro diyenler için normal hareket'

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, geçtiğimiz gün Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen 15 Temmuz Anma programını gazetemize değerlendirdi. Ünlü programın gayet güzel olduğunu vurgulayarak, “Coşkulu bir programdı. Vatandaş 15 Temmuz’un manasını anlayarak sahip çıkıyor. 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti milat olan bir tarihtir” dedi.

 

“TİYATRO DİYENLER İÇİN NORMAL”

 

15 Temmuz anma programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirince İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İYİ Partililer ve Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül alandan ayrıldı. Bu duruma dair görüşlerini paylaşan Ünlü, “15 Temmuz’a tiyatro, kontrollü darbe diyenlerin böyle hareket etmesi normaldir. 15 Temmuz gecesi sokakta gözükmeyen, kapalı kapılar arkasında saklananlar için olağan bir durumdur. Onlar kendilerine yakışanı yaptılar” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı