Haber
28 Haziran 2018 - Perşembe 10:21
 
Ünlü modacı bebeğini kaybetti!
Modacı Siren Ertan (47) geçen gün bebeğinin kalbinin yavaş attığını açıklayarak takipçilerinden dua etmelerini istemişti. 6 haftalık hamile olan Siren Ertan, üzücü haberi sosyal medya hesabından paylaştı.
MAGAZİN Haberi
Ünlü modacı bebeğini kaybetti!

Siren Ertan kötü haberi Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı:

 

"Hamileliğim dün sabah basına sızdırılmasaydı ve tebrik telefonları yağmasaydı henüz sizinle paylaşmayı düşünmüyordum.Bezelyem daha 6.5 haftalıktı. Zaten bu yüzden bezelyemdi ya

 

Korkum çok ama çoktu. Evet dün bebeğime yazmak, endişemi sizinle paylaşmak beni biraz rahatlattı ama ne kadar çok insanı üzmüşüm.Ne çok yaşadığımın benzerini yaşayan varmış.

 

Yaralarınızın kabuğunu kaldırdığım için özür dilerim. Hoş pek kolay kapanmayacak bir yara ya bizimkisi. Ben de sizin için dilerim ki inşallah acınız azalsın. Dilerim ki paylaşmak size iyi gelmiş olsun. Dilerim ki şu an hamile olanlar hiç etkilenmesinler hayırlısıyla yavrularına kavuşsunlar..

 

''BEBEĞİMİZİ KAYBETTİK''

Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettik. Başaramadık bezelyemle. Sizi daha da çok üzecek bu ama yazdıklarınızdan anladım ki size de haber vermeliyim. Ne içten yazmışsınız, nasıl dualar etmişsiniz. Tüm gün ofisimi de aramışsınız, dualar yazdırmışsınız. Herkese tek tek çok teşekkür ederiz. Allah bizim için ettiğiniz duaları sizin iyiliğinize saysın inşallah..

 

Ve arkadaşlarım; acım o kadar büyük ki telefonu açamıyorum, mesajlarınıza bakamıyorum. Telefonum sessizde. Yüzlerce whatsapp'ınızın hepsine bakacağım ama biraz zamana ihtiyacım var. Çünkü şu an içimde öyle bir boşluk var ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Halim de yok. Kısaca size diyeceğim ki iyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız!

 

SİREN ERTAN KİMDİR?

Barış Ertan ve Birgül Ertan çiftinin kızı olan Siren Ertan, 1971'de dünyaya geldi.

 

Alsancak Kız Meslek Lisesi'nden mezun olduktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Tekstil Tasarımı Bölümü'nde lisansa başladı ancak okulunu tamamlamadı. 1996 senesinde İstanbul'a gelen Siren Ertan burada Mudo'nun sahibi olan iş adamı Mustafa Taviloğlu ile tanıştı ve Mangia isimli bir iş yerinde müdür olarak çalışmaya başladı. Daha sonra birçok sektörde çalışmalarını sürdüren Siren Ertan bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanmış olan Alem isimli programın sunuculuğunu üstlendi. 

 

Siren Ertan ikinci evliliğini iş adamı Ercan Canmutlu ile yaptı, 14 ay gibi bir süre sonunda boşandı. Boşanmanın ardından moda dünyasının tanıdığı bir isim olan Siren Ertan 2004 yılında Siren Ertan İstanbul markasını kurdu.

 

2006 yılında Gökhan Çarmıklı ile evlendi ve 2015 yılında bu beraberliğini noktaladı.

 

28 Nisan 2018'de de iş adamı Ersin Kayalar ile evlendi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı