Haber
20 Haziran 2019 - Perşembe 13:43
 
Ünlü, Kocaelispor’a üye oldu
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaelispor’un yeni Başkanı Hüseyin Üzülmez’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kulübe üye oldu
KOCAELİSPOR Haberi
Ünlü, Kocaelispor’a üye oldu

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen kongrede Kocaelispor başkanlığı görevini Bahri Yavuz’dan devralan yeni başkan Hüseyin Üzülmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ünlü ve MHP il başkanlık divanı Kocaelispor’a üye oldu. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, her zaman Kocaelispor’un yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

 

KOCAELİSPOR AYAĞA KALKACAK

 

Ünlü ziyarete dair yaptığı açıklamada “Kocaelispor yeni başkanı Hüseyin Üzülmez ve yeni yönetimi ile yoluna daha güçlü bir şekilde devam edecektir. MHP olarak Kocaelispor yönetimine hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik. Ayrıca yönetimimizle birlikte Kocaelispor’a üye olduk ve aidatlarımızı ödedik. Kocaelispor bir markadır. Kocaelispor, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve yeni yönetimi ile birlikte ayağa kalkacaktır. Şuanda mevcut yönetim binası Kocaelispor için uygun değildir. Yapılan çalışmalar doğrultusunda yeni binaya önümüzdeki günlerde geçilecektir” ifadelerine yer verdi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı