Haber
18 Eylül 2019 - Çarşamba 09:58
 
Ünlü, Ellibeş ve Büyükakın’la görüşecek
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü düzenledikleri mahalle toplantılar ile ilgili bilgiler vererek, “Gebze bölgesinde SEDAŞ, Telekom ve PTT hizmetlerinde aşırı bir sıkıntı olduğu öne çıkıyor” dedi
POLİTİKA Haberi
Ünlü, Ellibeş ve Büyükakın’la görüşecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü açıklamasında, “Neslimizi bilmeyen, kökümüzü tanımayan kim varsa bugün Türkiye’nin varoluş mücadelesini karalıyor. Yapılanı yıkmak, başarıyı kösteklemek meslekleri ana meseleleridir. Milli atılımı engellemek için çırpınıp adına demokrasi derler. Adına özgürlük der devlete ve millete hakarete ses çıkarmazlar. Hainlerin değirmenine su taşırlar. İşte zillete düşmek böyle bir durumdur ve bunlardan bizim ilimizde de çok vardır ve milletimiz bunları çok iyi bilmektedir” açıklamasında bulundu.

 

‘SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

 

Ünlü açıklamasının devamında, “Vatandaşla yüz yüze gerçekleştirdiğimiz toplantılarda bunu anlatıyoruz. Sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz. MHP her zaman vatandaşla iç içedir. Yaptığımız toplantılarda Gebze bölgesinde SEDAŞ, Telekom ve PTT hizmetlerinde aşırı bir sıkıntı olduğu öne çıkıyor. Bunu muhtarlarımız ilgili amirlere ilettiğini söylüyor” şeklinde konuştu.

 

‘BÜYÜKAKIN’A RAPOR VERECEĞİZ’

 

“Demek ki o bölgede ilçe belediye başkanlarında bir sorun var ki bu gibi sorunlar ortaya çıkıyor” diyen Ünlü,“Muhtarlarımız Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Büyükakın ile bir toplantıda görüşmek istediklerini söylediler. Bizde bu çalışmalar sonunda büyükşehir belediye başkanımıza bir rapor vererek ardından AK Parti İl Başkanımız Mehmet Ellibeş ile de görüşerek toplantı yapmayı planlıyoruz” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı