Haber
12 Aralık 2017 - Salı 11:37
 
Ünlü’den ittifaka yeşil Işık
Önümüzdeki genel seçimlerde ittifak yapacakları yönündeki söylemlere dair açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Olası bir seçimde ittifak kavramı MHP için çok yabancı değildir. Bunun örnekleri geçmişte vardır. MHP ülkemizin menfaati için nerede durması gerekiyorsa orada duracaktır” dedi
- Haberi
Ünlü’den ittifaka yeşil Işık

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında, “Çalışmalarımız kesintisi olarak devam etmektedir. Her an yarın seçim olacakmış gibi teyakkuz halindeyiz. Biz sadece mikrofon siyaseti ortaya koyan bir teşkilat değiliz. Sokaktayız, milletin yanındayız, istikrarlıyız. Aziz Türk Milletinin teminatı olmaya devam edeceğiz” dedi.
 

MHP İÇİN İTTİFAK YABANCI DEĞİLDİR
Önümüzdeki genel seçimlerde ittifak yapacakları yönünde yapılan söylemlere dair açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Olası bir seçimde ittifak kavramı MHP için çok yabancı değildir. Bunun örnekleri geçmişte vardır. Önemli olan kriter partimizin kurumsal kimliğidir. Olmazsa olmazımız üç hilal ve milletimizin iradesidir. MHP ülkemizin menfaati için nerede durması gerekiyorsa orada duracaktır” şeklinde konuştu. 
 

OCAK AYI YOĞUN GEÇECEK
Gerçekleştirecekleri programlara ilişkin açıklamalarda bulunan Ünlü, “Çarşamba günü mahalle muhtarları ziyaretimizi Dilovası’nda ardından da, Kandıra Muhtar ziyareti ile muhtar ziyaretlerimizi sona erecek. Ocak ayının ortasında 472 muhtarımızı genel merkezimize davet edeceğiz. Ardından ilçelerde kooperatif ziyaretleri ve organize sanayi bölgelerimizi de ziyaret edeceğiz. Ocak ayı MHP için çok önemli bir ay olacaktır. Genel başkanımızın talimatıyla 9 Ocak’ta 31 Darıca. 11 Şubat İl İstişare Divan toplantısıyla programlar sonlandırılacaktır. İl divan toplantımıza genel merkezden de katılım olacak. Önümüzdeki günü de partimize emek vermiş isimlere plaket vereceğiz” dedi.
 

NATO’CU EKREMİ DE ALSINLAR
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın il başkanları toplantısında bir sekretarya kurulması gerektiğini yoksa masaya dönmeyeceğini ifade etmesinin hatırlatılması üzerine değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “Sarıbay’a saygımız büyüktür. Kocaeli’deki masa Türkiye’de ilktir. Herkesin bu masada gözü var. Burada bir uzlaşı masası vardır. Burası Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz dizisindeki masa değildir. Uzlaşı söylemini dile getiren CHP’dir geçmişte. İleri de o zaman NATO’cu ekremi de alsınlar masaya” şeklinde konuştu. 
 

MHP İL İSTİŞARE DİVAN TOPLANTILARIN TARİHLERİ
9 Ocak Gebze 19.00 İlçe Teşkilat Binası
10 Ocak Çayırova 19.00 İlçe Teşkilat Binası
11 Ocak Karamürsel 19.00 İlçe Teşkilat Binası
13 Ocak İzmit 14.00 -  17.00 Sabancı Kültür Merkezi 
16 Ocak Dilovası 19.00 İlçe Teşkilat Binası
17 Ocak Körfez 19.00 İlçe Teşkilat Binası
18 Ocak Derince 19.00 İlçe Teşkilat Binası
23 Ocak Başiskele 19.00 İlçe Teşkilat Binası
24 Ocak Kandıra19.00 İlçe Teşkilat Binası
25 Ocak Kartepe 19.00 İlçe Teşkilat Binası
30 Ocak Gölcük 19.00 İlçe Teşkilat Binası
31 Ocak Darıca 19.00 İlçe Teşkilat Binası
11 Şubat İl İstişare Divan Toplantısı 14.00 – 17.00 Sabancı Kültür Merkezi
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı